Necmettin Erbakan Üniversitesi Personel Alımı Başvurusu Aldı

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi ve Bilgi İşlem Daire Başkanlığı personel alımı yapıyor. 15 hemşire, 5 sağlık teknikeri, 5 psikolog, 4 diyetisyen, 3 biyolog, 3 adet de fizyoterapist alımı yapacak olan Tıp Fakültesi’nin yanında 6 tane de sözleşmeli bilişim personeli alınacak. Adayların KPSS 2018’den 70 puan ve üzeri puan almaları ve ayrıca dil sınavında da yüksek puan almaları gerekiyor. Dil puanı olmayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmıyor.

GENEL 04.10.2019, 21:16
Necmettin Erbakan Üniversitesi Personel Alımı Başvurusu Aldı

Adaylarda Aranan Özellikler

Sözleşmeli personel alımı için KPSS P3 puanının %70’i ile yabancı dil puanının %30’u hesaplanarak alınacak ortalama puanlardan en yüksekten başlayarak sıralama yapılacak. 6 personelin 10 katı kadar aday çağrılacak ve üniversitelerin 4 yıllık bilgisayar mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olanlar değerlendirmeye alınacak. En az 3 yıllık mesleki deneyime sahip olması belirlenen adaylar, güncel programlama dillerinden en az ikisini biliyor olmalı. Sistem uzmanı, Net yazılım uzmanı, Network uzmanı, Mobil uygulama geliştirme uzmanı ve yazılım uzmanı olan adaylar istenen bilgisayar dillerini bilmek ve bilgi sahibi olmak zorundalar. 19 Eylül 2019’dan 4 Ekim 2019’a kadar kurumun internet sitesi üzerinden iş talep formu doldurulacak ve iki adet vesikalık fotoğraf, kimlik fotokopisi, özgeçmiş ve diploma eşliğinde Konya’daki kampüse bizzat teslim edecek. Sözleşmeli bilişim personeli adayları 21 Ekim tarihinde yapılacak sınavda başarılı olan adaylar 70 puan alırsa başarılı sayılacaktır. Sınav sonrası 15 gün içinde açıklanan sonuçlarda en yüksek puanı alanlar kurumun internet sitesi üzerinden yapılacak açıklamayla asil ve yedek olmaya hak kazanacaklar. 

Tıp Fakültesine Alınacak Personeller

15 hemşire, 5 sağlık teknikeri, 5 psikolog, 4 diytisyen, 3 biyolog, 3 adet de fizyoterapist alımı yapılacak Tıp Fakültesi için başvuru detayları henüz açıklanmadı. 15 gün içinde kurumun internet sitesi üzerinden doldurulacak iş talep formu ve diğer detaylar ilgili kampüse elden götürülecek ve KPSS puanına göre lisans ve önlisans mezunu adaylar arasından alım yapılacak. 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Garip 2 yıl önce
Konya halkı hasta haliyle ingilizcemi öğrenecekmiş de şarkıcıda ing şartı arıyor tövbe yarab insanları delirtmeyin
Mehmet Özdemir 2 yıl önce
Ingilizce Rektörlük bilgi işlem dairesi çalışanları için geçerli Hastane için öyle bir şart aranmıyor Lütfen haberi tekrar okuyunuz