Muharrem İnce’den Duygulandıran Anneler Günü Videosu

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, anneler günü için herkesi duygulandıran bir paylaşım yaptı.

GENEL 13.05.2018, 19:25
Muharrem İnce’den Duygulandıran Anneler Günü Videosu

Annesinin Gözleri Doldu

Muharrem İnce ve eşi anneler günü nedeni ile duygulandıran bir anne oğul konuşmasını sosyal medya hesabına yükledi. Kısa sürede hızla yayılan video tüm izleyenleri duygulandırdı. Annesi ile görüntülü konuşma yapan Muharrem İnce, bu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Annesinin anneler gününü kutlamak için arayan Muharrem İnce, annesi ile konuşurken bir ara annesinin gözlerinin dolduğu fark edildi. Annenin bu duygusal görüntüsü de izleyenlerin de duygulanmasına neden oldu. Anne oğul konuşması sırasında; anneden Cumhurbaşkanı adayı olan oğluna mesaj da geldi. Anne öğüdünü alan Muharrem İnce’de konuşma esnasında oldukça duygusallık yaşadı.

Anneden “Kul Hakkı Yeme” Mesajı

Annesine nasıl olduğunu ve ne yaptığını soran Muharrem İnce annesinden gözlerini dolduran bir cevap aldı. “Ben de seni izliyordum oğul” diye karşılık veren anne, telefondan Muharrem İnce’yi görünce duygularına engel olamadı. Annenin gözlerinin dolduğu ve çok fazla duygulandığı görüntüler, videoyu izleyenlerin dikkatinden kaçmadı.

Konuşmanın sonun da ise Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce’ye anneden nasihat geldi. Oğlunun hayatının hiçbir yerinde ve zamanında kul hakkı yememesi konusunda uyarı geldi. Konuşma yaşanan tüm bu duygusallık içerisinde sona erdi. İzleyenleri de duygulandıran bu paylaşım kısa sürede yayıldı.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)