Mizah Dergisi Sahibi Çağın Türker Aldığı Yumruk Darbesi İle Hayatını Kaybetti

Mizah dergisi Size’nin sahibi Çağın Türker, İstanbul’da tartıştığı kişinin yumruk darbesi sonucu hayatını kaybetti.

Mizah Dergisi Sahibi Çağın Türker Aldığı Yumruk Darbesi İle Hayatını Kaybetti

Beyin Kanaması Geçirdi

Moda tasarımcısı ve dergi sahibi Çağın Türker, katıldığı bir yarışma programında argo kelimeler kullanması ile gündem olmuştu. Aykırı kişiliği ile dikkat çeken Türker, 2 gün önce yaşanan olayda yaralanan Türker, bugün hayatını kaybetti.

Cumartesi akşamı Beyoğlu, Karaköy’de yaşanan olayda mizah dergisi Size’nin sahibi ve kraatif direktörü olan Çağın Türker arkadaşlarıyla bir balıkçıya gitti. Yemek siparişini beklerken yan masada oturan bir kişi laf atınca sözlü tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine masadaki diğer kişiler de kavgaya dahil oldu.

Kavga mekanda garsonlar tarafından yatıştırıldı. Ancak mekan dışında taraflar yeniden kavgaya tutuştu. Bu esnada yüzüne yumruk darbesi alan Türker yere düştü. O sırada başını merdiven basamağına çarptı. Türker olduğu yerden bir daha kalkamadı. Ağır yaralı olan modacı sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı. Beyin kanaması teşhisi koyulan Türker, ameliyata alındı. İki gündür yaşam mücadelesi veren mizah dergisi sahibi bugün hayatını kaybetti.

Yumruk Atan Kişi Gözaltında

Laf atma ile kavgayı başlatan ve Türker’e yumruk atan kişi Asayiş Şube Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alındı. Akşam saatlerinde gözaltı yapılan Y.Ş’den sora kavgaya karışan diğer şahıslar F.B., O.D., ve F.Ü.de göz altına alındı.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE