Mesut Özil'den Flaş Açıklamalar

Fenerbahçe, Arsenal’dan transfer ettiği dünyaca ünlü futbolcusu Mesut Özil, kendisi için hazırlanmış olan imza töreninde açıklamalarda bulundu.

GENEL 27.01.2021, 16:50
Mesut Özil'den Flaş Açıklamalar

Mesut Özil Fenerbahçe'ye İmza Attı

Fenerbahçe, Arsenal’dan transfer ettiği dünyaca ünlü futbolcusu Mesut Özil, kendisi için hazırlanmış olan imza töreninde açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe takımıının yeni transferi Mesut Özil, imza töreninde açıklama yaptı.

Mesut Özil’in yapmış olduğu açıklamalarda, her zaman Fenerbahçe'ye inandığını vurgulayarak şu açıklamaları yaptı:

"ÇOK HEYECANLIYIM"

"Fenerbahçe takımı için bir rüyaydı benim için ise büyük bir hayaldi. İki taraf için de çok güzel bir transfer oldu. Gerçekten çok heyecanlıyım. Allah izin verirse sahada elimden gelen her şeyi yapacağım. Ben Fenerbahçe'ye her zaman inanan birisiydim."

"PELKAS'I BEĞENİYORUM"

"Çok eskiden Fenerbahçe takımında oynayan Jay-Jay Okocha'yı çok beğeniyordum. Şimdi takımda oynayanlardan ise Pelkas'ı çok beğeniyorum. Aynı pozisyonda oynuyoruz. Büyük ihtimal birlikte oynayacağız.

Ben her zaman büyük kulüpler için oynadım. Her zaman baskı oldu, burada da olacak. Sahada elimden geleni yapacağım. Fenerbahçe benim için farklı bir olay. O yüzden elimden geleni yapacağım, inşallah her şey çok güzel olacak."

"EN GÜZEL ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİZ"

"Hedef sadece Türkiye'de değil Avrupa'da da Fenerbahçe'mizi en güzel şekilde temsil edeceğiz."

"Biz oyuncular ligi kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Şampiyonlar Ligi'nde de Fenerbahçe'yi en güzel şekilde temsil edeceğiz.

DERBİDE OYNAYACAK MISIN?

Mesut Özil, "Derbide oynayacak mısın?" sorusuna da şöyle cevap verdi: "İnşallah en kısa zamanda sahada olmak istiyorum. Tam zaman veremeyeceğim, çalışmalar sürüyor. Umarım en kısa sürede sahada olacağım."

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)