Meral Çetinkaya İstanbullu Gelin Kadrosuna Katıldı

Star TV’de sevenleri ile buluşan İstanbullu Gelin dizisi 3. sezonunda deneyimli oyuncu Meral Çetinkaya da yer alacak.

Meral Çetinkaya İstanbullu Gelin Kadrosuna Katıldı

İstanbullu Gelin’de Sürpriz İsim

Sevilerek izlenen İstanbullu Gelin dizisi yeni sezonunda kadrosunu genişletti. Meral Çetinkaya dizide Esma’nın yılladır görüşmediği görümcesi Ülfet Kavaklı’ya hayat verecek. Deneyimli oyuncunun dizide nasıl bir imaja ve karaktere bürüneceği ise merak konusuydu. Dizinin hayranlarını sevindirecek ilk kare paylaşıldı. Çeyinka’nın dizideki imajı belli oldu.

Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı dizide Meral Çetinkaya bugüne görmeye alışık olduğumuz tarzını değiştiriyor. Ülfet Kavaklı’ya hayat verecek olan oyuncu, tasarımları ile modanın önde gelen isimlerinden Pera Mağazalarının hem sahibi hem de yaratıcısını canlandıracak. İstanbul Nişantaşı’nda yaşayan elit bir hanımefendiyi oynayacak.

Özel Kostüm Ekibi

Dizideki rolü için keskin bir imaj değişikliği yaşayan Meral Çetinkaya’nın yeni imajı için 10 kişilik bir kostüm ve aksesuar ekibi çalışıyor. Özel tasarım kıyafetler seçiliyor ve iddialı aksesuarlarla göz dolduruluyor.

Dizinin hayranları bir yandan da Boran ailesinin baskın akrabalarından Ülfet Kavaklı'nın ortaya çıkması ile dizide yaşanacak olan gelişmeleri de merakla bekliyor.

En Son Nerede Kalmıştı?

İstanbullu Gelin dizisi ikinci sezon finalini yaparak sevenleri ile olan buluşmasına ara vermişti. Sezon finalinde Fikret uyuşturucu yüzünden tutuklanmış ve Boran Şirketler grubu zarara uğramaya başlamıştı. Faruk ise bu komployu kuranların peşine düşmüştü.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE