Mabel Matiz'den flaş YKS Açıklaması

Mabel Matiz'den YKS hakkında flaş bir açıklama geldi. Mabel Matiz sorusu üzerinde çıkan tartışmalar sonrası açıklama yaptı

GENEL 05.07.2020, 13:36 05.07.2020, 13:43
Mabel Matiz'den flaş YKS Açıklaması


Mabel Matiz'den YKS Açıklaması

Şarkıcı Mabel Matiz YKS hakkında açıklama yaptı. YKS sorusu üzerinde çıkan tartışmalar sonrası açıklama yapan şarkıcı ilginç sözler kullandı.


ÖSYM tarafından 2020 YKS TYT sınavında ünlü şarkıcı Mabel Matiz ile ilgili soru sordu. Bu soru gündemde ve sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri oldu.

ÖSYM İNCELEME BAŞLATTI

ÖSYM Başkanlığı tarafından dün yapılan açıklamada sınavda sorulan Mabel Matiz sorusu hakkında inceleme başlatıldığını söyledi.

MABEL MATİZ: HAYRETLE İZLİYORUM

Mabel Matiz yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Selam. Müziğimle hayati bir sınavın sorularına konu olmak beni çok mutlu etti. Şimdi ise aynı sınav üzerinden kişisel değerlerimin konu edilmesini hayretle izliyorum. Adımın yanına coğrafi işaret logosu konmasına ramak kalmışken, sınandığım şeye bak."

"Eh, hayatın sınavları bitmez demiştim. Bir yoklama da buradan geldi."

"Yoğun destek ve sevgi mesajlarınızı içim büyüyerek okuyor ve kabul ediyorum. Bugüne dek müziğimle anlatmak istediğim şeyin ne kadar iyi anlaşıldığını yine sizin yazdıklarınızdan anlıyor ve daha da güçlü hissediyorum."

"Müziğimi yapmaya, hikayeler anlatmaya ve bu ülkenin bir parçası olmaya gönülden devam edeceğim. Bir başka sınavda görüşmek üzere..."

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)