Lindsay Lohani İle Murat Aslan Birlikte Mi?

Hollywood’un skandallar kraliçesi Lindsay Lohan’ın Murat Arslan ile aşk yaşadığı iddia ediliyor.

GENEL 09.08.2018, 21:39
Lindsay Lohani İle Murat Aslan Birlikte Mi?

Bir Dünya Yıldızı Daha Türk Erkeğini Seçti

Bir yılı aşkın süredir devam eden Metin Hara ve Adriana Lima aşkından sonra bir dünya straı daha Türk erkeğine gönlüne kaptırdı. Lindsay Lohan bir süredir Yunan Adası Mikonos’ta yaptığı yatırımlar ile gündemdeydi. Yine Mikonos’ta bir reality şov hazırlığı yapan Lohan, adada Murat Arslan ile tanıştı. İkilinin bir süredir aşk yaşadığı konuşulurken, Lindsay Lohan’ın İnstagram hesabından paylaştığı samimi fotoğraflar da bu iddiaları destekliyor.

Beyza Uyanoğlu ile olan 8 yıllık evliliğine tel celsede son veren Murat Arslan, şimdilerde dünyaca ünlü yıldız Lindsay Lohan ile flört ediyor. Lindsay Lohan Türkiye’nin Suriyeli mültecilerle ilgili çalışmalarını yakından takip ediyor. Hatta sık sık Türkiye’ye gelerek mülteci kamplarını ziyaret ediyor.

İkilinin tanışma hikayesi tam olarak bilinmese de Lohan’ın Türkiye ziyaretleri esnasında ya da Mikonos’ta tanışmış olabilecekleri konuşuluyor. Mikonos’ta tanışma ihtimali ise daha güçlü görülüyor.

Lindsay Lohan Yeni Bir Şov Hazırlığında

Mikonos’ta Lohan Beach House adlı bir plaj açan Lindsay Lohan, MTV’de yayınlanmak üzere burada bir reality şova başlayacak. Plaja sahip olduğu için çoğu zamanını Mikonos’ta geçiren oyuncunun ada yaşamı şov programında ekranlara gelecek. Çekimler Ağustos’ta başlayacak. Güzel oyuncu şu günlerde adada çekim hazırlıkları ile meşgul oluyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)