Konya'da 3 Kişiyi Öldüren Zanlının Bir Cinayeti Daha Ortaya Çıktı

Konya’nın Ereğli ilçesinde yaşanan olayda, bir kişi müteahhit bürosuna pompalı tüfekle gelerek 3 kişiyi öldürmüştü. Zanlının bu cinayetlerden önce 1 kişiyi daha öldürüp su kanalına attığı belirlendi.

GENEL 06.01.2018, 17:07
Konya'da 3 Kişiyi Öldüren Zanlının Bir Cinayeti Daha Ortaya Çıktı

Pompalı Tüfekli Saldırgan

Hacı Mütahir Mahallesi Çavuşlu Sokakta yaşanan olayda, 4 katlı bir apartmanın yeniden dönüşümü için müteahhitle anlaşıldı. Apartmanda yaşayan Cem K. ise anlaşılan müteahhit A.S.’nin bürosuna gelerek olay çıkardı. O sırada büroda müteahhit ve komşuları da bulunuyordu. İşyerinde pompalı tüfekle ateş açan saldırgan, İbrahim Gök (38), İsmail Kurtsal (53) ve Şaban Kurtsal (61)’ olay yerinde öldürmüştü.

Müslüm Gök (48) ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Daha sonra saldırgan polise teslim oldu. 

Daha Önce Birini Daha Öldürmüş

Teslim olan katil zanlısı Cem K.’nın polis tarafından ifadesi alınırken, yeni ayrıntılar da ortaya çıktı. Zanlı, bu saldırıdan önce de bir cinayet işlediğini itiraf etti. Akhüyük Mahallesinde Savaş Kaynak isimli kişiyi öldürdüğünü ve cesedini kanala attığını itiraf etti. 

İtiraf üzerine belirtilen yerde inceleme yapan polis ekipleri, belirtilen cesede ulaştı. Tüm bu cinayetleri işleme sebebi olarak da evinin yıkılmasını itemediğini gösterdi. Müteahhit ve diğer komşularıyla bu yüzden husumeti olduğunu ifade etti. Zanlı 4 kişiyi kasten öldürmek ve 1 kişiyi öldürmeye teşebbüsten yargılanmak üzere tutuklandı. Kanalda polis ekiplerinin çalışması devam ediyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@