Kıbrıs İktisat Bankası Kariyer Fırsatı

Kıbrıs İktisat Bankası tarafından kariyer sayfası üzerinden güncel iş ilanları devam ediyor. Yayımlanan ilanlar kapsamında Kıbrıs İktisat Bankası yeni mezun ve deneyimsiz personel alımı yapacağını açıkladı.

GENEL 05.05.2019, 23:45
Kıbrıs İktisat Bankası Kariyer Fırsatı

Kıbrıs İktisat Bankası resmi internet sitesi adresinden banka personel alım ilanlarında kısa süre önce güncelleme gerçekleştirdi. Kıbrıs İktisat Bankası personeli alım ilanlarında farklı pozisyonlarda işe alım yapılacağı açıklandı. Peki alımlar hangi kadrolarda yapılacak? Detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Kıbrıs İktisat Bankası çalışanlar verdiği değerle bilinir. Banka işini iyi yapabilmek için çalışanlarının potansiyellerini en üst düzeyde kullanmalarına yardımcı olur. 

Kıbrıs İktisat Bankası İş İlanı
Kıbrıs İktisat Bankası ekibine katılmak isteyen tüm adayların başvuruları, orta ve uzun vadede değerlendirilmek üzere kayıt altına alınır. Başvurularınızı resmi internet adresi üzerinden ön yazı ile gönderebilirsiniz. 

Kıbrıs İktisat Bankası Hakkında
1990 yılında kurulan Kıbrıs İktisat Bankası Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde faaliyet gösteren özel sermayeli yerel bankalarda bir tanesidir. Banka imalatçı firmalar ve işletmeler, ticari ve kurumsal müşterilerle çalışmalarını sürdürmektedir. Bankanın Yönetim Kurulu Başkanı Mete Özmerter'dir.

Hangi Pozisyonlarda Başvuru Yapılacak?
Kıbrıs İktisat Bankası genel başvuru alanında ihtiyaca göre personel alımı gerçekleştirecek.  Banka dürüst, topluma ve doğal çevreye karşı sorumluluk ilkelerini benimseyen iyi eğitimli takım arkadaşlarına ihtiyaç duyuyor.  Banka hedefleri doğrultusunda genç, dinamik ve nitelikli çalışanları arasına katmaya devam ediyor. Güncel başvuruları öğrenmek için sitemizi takip edebilişiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)