Kayıp Ufuk İçin Yeni İhtimaller Değerlendiriliyor

Hatay’da kaybolan 6 yaşındaki konuşma engelli Ufuk Tatar hala aranıyor. Küçük çocuğun kaybolduğu günden beri iz süren arama ekipleri, olay günü daha önce görülmeyen beyaz bir otomobilin izlerini sürdü.

GENEL 05.07.2018, 22:32
Kayıp Ufuk İçin Yeni İhtimaller Değerlendiriliyor

Olayla ilgili soruşturma sürerken, Ufuk’un kucağa alınıp kaçırılma ihtimalinin de değerlendirileceği ifade edildi. 1 Temmuz’dan beri kayıp olan ve arama çalışmalarında çeşmenin ötesine gidemeyen iz sürme köpeklerinin daha fazla iz sürememesi sonrası açıklama yapan vali de herhangi bir bulguya rastlamadıklarını ifade etti.

Endişeli Bekleyiş Sürüyor

Konuşma engelli olan ve bu durum nedeniyle aç ve susuz kalmasından endişe edine küçük çocuğu en son çeşmeden su dolduran amcası gördü. Amcası su doldururken birden ortadan kaybolan çocuktan günlerdir haber alınamıyor. Çok sayıda arama ekibi ve 3 iz takip köpeği Ufuk’un nerede olduğunu arıyor.

Babasının Borçları Yüzünden Mi Kaçırıldı?

Babasının olay günü çeşmenin yakınlarına geldiği ifade edilirken çelişkili ifadelerde bulunması da dikkat çekti. Babasının tefecilere olan borcu nedeniyle kaçırılmış olma şüphesi de değerlendirilen çocuk hakkında köylüler de yeni bilgiler verdi.

Daha önce bölgede görmedikleri beyaz bir otomobilin izlerinin yeni ortaya çıktığı ve çocuğun bu şekilde kaçırılmış olabileceği öne sürüldü. Beyaz bir Toros otomobil gördüklerini ifade eden köylülerin verdiği ifadeler de değerlendiriliyor. Ancak Hayat Valisi yaptığı açıklamada Ufuk Tatar bulundu mu sorusunun cevabını olarak aramalarımız sonucunda herhangi bir bulguya rastlanmadı dedi.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)