Katlanabilir Samsung Galaxy X İle İlgili Yeni Detaylar Ortaya Çıktı!

Samsung’un gündemden düşmeyen katlanabilir telefon modeli Galaxy X ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.

GENEL 05.05.2018, 23:55
Katlanabilir Samsung Galaxy X İle İlgili Yeni Detaylar Ortaya Çıktı!

İlk Katlanabilir Telefon Galaxy X Olacak

Katlanabilir telefonu ilk kez piyasaya sürecek olan firma Samsung gibi görünüyor. Bu konuda patent alan pek çok marka olsa da 2019’dan önce çalışmaları gün yüzüne çıkacak gibi durmuyor. Galaxy X ile ilgili ise sürekli yeni gelişmeler gelmeye devam ediyor.

The Investor tarafından yapılan habere göre 2019’da piyasaya çıkacak olan ilk katlanabilir telefon mevcut amiral gemilerinden çok daha pahalı olacak. Yeni edinilen bilgilere göre bu modelden 300-500 bin ünite civarında üretim yapılacak. Diğer modellerde ise üretim milyonlarla ifade ediliyordu. Bu yeni modelin adı Galaxy Wing de olabilecek.

Tasarım

Katlanabilir telefon büyük ihtimalle ortadan kıvrılarak “L” şeklini alabilen bir model olacak. Telefonun açık hali ise Note 8 büyüklüğünde olacak. Ayrıca bu modelde iki akran bulunacak. Telefonun dışında 3,5 inç bir ekran olması bekleniyor. Bu küçük ekran sayesinde pek çok kolay iş için telefonu açmaya gerek olmayacak. Çoğu özellik buradan kontrol edilebilecek.

Galaxy X için aylar önceden Samsung CEO’su açıklama yapmış ve bu telefon için kendilerine güvendiklerini ifade etmişti. Gerçekten katlanabilen akıllı telefon hazırladıklarını ve en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için çalıştıklarını ifade etmişti.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)