Kamu Personeli İşçi Alımı İle 5127 TL Maaş İle İSKENT 25 İşçi Alacak

Kamu işçi alımı ile birlikte yayınlanmış olan bilgilerde İskenderun Kent Hizmetleri (İSKENT) kurumuna 25 adet kadrolu işçi alımı yapılacak.

GENEL 21.10.2021, 08:41 23.10.2021, 12:21
Kamu Personeli İşçi Alımı İle 5127 TL Maaş İle İSKENT 25 İşçi Alacak

Kamu personeli işçi alımı için İskenderun belediyesi eleman alımları için başvuru yapmak isteyenlerin arşiv soruşturmalarının olumlu olması gerekiyor.

Alınacak branşlar şu şekilde sıralandı; 5 elektrikçi, 2 silindir operatörü, 2 greyder operatörü, 2 kazıcı yükleyici şoförü, 2 traktör kepçe operatörü, 2 lastikli yükleyici operatörü, 10 kamyon şoförü alımı yapılacak.

Başvuru Bilgileri Nedir?


İSKENT personel alımı için son başvuru tarihi 22.10.2021 olarak bildirildi.

Başvuru işlemlerinde bulunacak kişilerin aşağıda yazılı adrese şahsen başvuru yapmaları gerekmekte.

Savaş Mahallesi Şehit Pamir Caddesi No: 4


Başvuru Şartları Nedir?


İskenderun iş ilanları için çalışmak isteyenlerin 36 yaşından gün almamış olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmesi gerekiyor.

Kamu işçi alımları için tüm adayların E sınıfı ehliyete sahip olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve atölyelerin bakım, düzenleme ve temizlik işlerinin yerine getirilmesini yapması lazım.

Şoför alımı için başvuracakların SRC 2, SRC 4 belgelerine sahip olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve ambarda bulunan malzemelerin taşınmasını sağlamalıdır.

İSKENT ilanları için görev almak isteyen kişilerin kullanmakta olduğu aracın temizliğini ve bakımını yapması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ayrıca kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı