İzelman İtfaiye Hizmetleri 7000 TL Maaş İle Memur Alımı Yapacak

Kamu KPSS şartsız memur alımı ilanları duyurularında İzmir belediyesi kuruluşu olan izelman birimlerine 11 adet şehir plancısı alımı yapılacak.

GENEL 12.10.2021, 00:32 13.10.2021, 08:57
İzelman İtfaiye Hizmetleri 7000 TL Maaş İle Memur Alımı Yapacak

İzelman genel hizmetler kamu memur alımı ilanları için başvuru yapacakların kadronun belirtildiği bölümden mezun olmaları gerekmekte.


Başvuru Bilgileri Nedir?


İzmir işçi alımı için son başvuru tarihi 13.10.2021 olarak açıklandı.

İş başvurusu işlemleri aşağıda yazılı bulunan mail adresine özgeçmiş yollanarak yapılması gerekmekte.

basvuru@izelman.com.tr


Başvuru Şartları Nedir?


İzelman kamu personel alımı için tüm kişilerin Üniversitelerin Şehir ve Bölge Planlama, Şehir Planlama bölümlerinden mezun olmaları ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

İzmir işçi alımı için başvuru düzenlemek isteyenlerin ulaşım planlama ve projelerinde deneyim sahibi olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmaları ve esnek çalışma saatlerine uyumlu çalışmaları gerekmekte.

Belediye iş başvuru işlemleri için çalışmak amacı ile başvurmak isteyenlerin mesleği ile ilgili programları iyi derecede bilmeleri ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İşletim sistemi olarak Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmaları ve Autocad, Arcgis, Netcad gibi çizim programlarını kullanmasını bilmeleri gerekmekte.

Şehir plancısı alımı için başvuranların tercihen askerlik ile ilişkilerinin olmaması ve medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmaları gerekmekte.

Şehir içi ulaşım yollarında bilgi sahibi olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve ulaşım ve çevre ilişkisi kapsamında dünyadaki güncel gelişmeleri takip etmeleri gerekmektedir.

kamu-personel-alim-ilanlar


Kamu İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

İkametgah Belgesi.

SGK hizmet dökümü.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı