İstanbul Kamu Memur Alımı İlanları İle KPSS Şartsız Personel Alınacak

Kamu kurumu için yayınlanmış olan KPSS'siz memur alımı ilanları ile İstanbul Büyükşehir belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere kameraman asistanı alımı yapılacak.

GENEL 15.10.2021, 08:31 17.10.2021, 14:27
İstanbul Kamu Memur Alımı İlanları İle KPSS Şartsız Personel Alınacak

Kamu kurumları için belediye memur alımı ilanları kapsamında başvuru yapacak kişilerin ilgili bölüm mezunu olması gerekiyor.


BAŞVURU BİLGİLERİ


İstanbul dijital medya kurumu için son başvuru tarihi 22.10.2021 olarak açıklandı.

Bütün adaylar iş başvurusu işlemleri için aşağıda yazılı kurum sitesi üzerinden özgeçmişlerini yollayarak başvuracaklar.

Başvuru İçin Burayı Tıklayınız


BAŞVURU ŞARTLARI


İstanbul iş ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin Türk vatandaşı olması, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

KPSS’siz memur alımı için çalışmak isteyenlerin dijital profesyonel ve DSLR video kameralar ile ilgili temel düzeyde bilgi sahibi olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Belediye işçi alımı için başvuru işlemlerinde bulunmak isteyenlerin program, belgesel ve haber video çekim işlemlerinde tecrübeli olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kamu personel alımı için İBB alımlarına başvuru yapacak vatandaşların program, belgesel ve video çekim işlemlerinde kamera saha ekipmanlarını kullanma bilgisine sahip olması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Kameraman asistanı alımları için başvuracakların çalışma esnasında ağır kaldırmaya engel olacak bedensel kusurlarının olmaması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı