İş Arayanlar İçin İlanlar

Her gün çok sayıda ilan yayınlanıyor. Peki, hangi alanlarda hangi pozisyonlarda alımlar yapılıyor? İşte, detaylar…

GENEL 16.04.2019, 23:25
İş Arayanlar İçin İlanlar

Açık Pozisyonlar
İş ilanları kapsamında sunulan çok sayıda ilan direkt olarak sizin iş bulmanızı destekleyecek nitelikte sunuluyor. Her gün güncellenen ilanlar sayesinde, iş bulmak kolaylaşıyor. Açık pozisyonlar adı altında sunulan ilanları inceleyebilirsiniz. Direkt olarak bu ilanlar üzerinden başvurunun gerçekleşmesi sağlanıyor.

Lokasyon;
İş başvurunuzu yapmadan önce hangi lokasyon için ilan verilmiş olduğunu göreceksiniz. Şehir seçeneği üzerinden başvurunun gerçekleşmesi öncesinde bilgi verilir. Direkt olarak konumu öğrenmiş olacaksınız.

Açık pozisyonlar;
Hangi birimde çalışmak istediğinize göre güncel iş ilanları sunulur. Bunların takibini yapmanız durumunda direkt olarak açık pozisyonlara göre başvurunuzu gerçekleştirmeniz mümkün.

İlanlar
Hangi alanda ilan verilmiş olduğu başvurunuzun gerçekleşmesi için önemli. Aşağıda verilen ilanlar üzerinden İstanbul Avrupa yakası konumlu şekilde başvurunuzun gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.
•    Genel Başvuru
•    Mühendis 
•    Yapısal Atölye Teknisyeni
•    Üretim Kontrol ve Raporlama Uzmanı

Gibi açık olan pozisyonlarda ilanlar verilmiştir. Bu alanda uzmanlığın istenmesi, tecrübesiz eleman aranıyor olması gibi nitelikler söz konusudur. Bunları değerlendirmeniz durumunda herhangi bir şekilde sorun yaşamadan, direkt olarak başvurunuzun gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Sizin için uygun olan şartların sunulması durumunda, direkt olarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Online başvurular için oluşturmuş olduğunuz özgeçmiş, direkt olarak iş başvurusu için yeterli olacaktır.

İlanları takip ederek başvuru yapabilirsiniz…

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (4)
İbrahim artı 1 yıl önce
İş arıyorum
Aysel Sönmez 1 yıl önce
İş arıyorum
Aynur Kaya 1 yıl önce
İş arıyorum
Bahattin Kenaris arıyorum 12 ay önce
Emekliyim iş arıyorum Sefaköy besyolda oturuyorum tel numaram 05417102081