İnternetten Tanıştığı Kişiler Hastanelik Etti

İstanbul Pendik’te gerçekleşen adam yaralama ve gasp olayı herkesi hayrete düşürdü. Pendik’te ikamet eden Yasin K. İsimli bir kişi internet üzerinden iki kişiyle tanıştı.

GENEL 06.01.2018, 17:36
İnternetten Tanıştığı Kişiler Hastanelik Etti

Daha sonra bu tanıştığı kişileri evine de davet eden Yasin K. Bir müddet evinde sohbet ettikten sonra bu kişiler tarafından dövüldü. Oklava ile dövülen Yasin K’nın birçok yerinde kanamalar meydana geldi.

Dayak atan şahıslar ise daha sonra Yasin K.’ya ait para ve aracı çalarak kayıplara karıştı.

Polis İz Sürdü

Olayın ardından polislere haber veren Yasin K. Şüphelilerin kısa süre içerisinde yakalanmasını sağladı. Evden ayrıldıkları andan itibaren iz süren polis ekipleri ilk olarak kişilerin bir benzin istasyonuna girerek benzin aldıklarını tespit etti. Benzin için verecek paraları olmayan zanlılar telefonlarını rehin vererek benzinlikten ayrıldı. Tüm bu olaylar ise saniye saniye güvenlik kamerasına takıldı.

Ardından plaka takibi yapan polis ekipleri zanlıları İzmir’de bir evde kıskıvrak yakaladı. Yakalanan zanlıların ifadeleri alınmak üzere İstanbul’a getirildiler. Sağlık kontrolünden geçe zanlılar ardından da adli makamlar önüne çıkacaklar. 

Her tarafı yara bere içerisinde kalan Yasin K. İse hastanede tedavi gördükten sonra taburcu edildi. Kısa süre içerisinde yerleri tespit edilen zanlılar ile birlikte araba da yakalandı. Bu sayede olayı en az zararla atlatan Yasin K. İçin de bu durum adeta bir ders niteliğinde oldu.

Yorumlar (0)