ICBC Turkey'de Kariyer

ICBC Turkey tarafından Nisan ayı için personel alım ilanları yayınlandı. Bu ilan içerisinde farklı pozisyonlarda personel alımı yapılacağı açıklandı. ICBC Turkey genel başvuru konusunda detayları sizlerle paylaşıyoruz.

GENEL 25.04.2019, 21:00
ICBC Turkey'de Kariyer

ICBC Turkey bünyesinde çalışmak istiyorsanız banka resmi internet adresi üzerinde yayınlanan iş ilanlarını inceleyebilir ve size uygun olan ilana başvurabilirsiniz. ICBC Turkey güncel olarak iş ilanları paylaşmaya devam ediyor. Deneyimsiz ya da yeni mezun olmuş kişilere yönelik banka bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacak. Yürütülecek alımlar üzerinde adaylarda ekstra nitelikler ve koşullar aranabilir. Bu yüzden başvurular öncesinde mutlaka ilan detaylarını incelemeniz gerekir. ICBC Turkey personel alımlarına kariyer sayfası üzerinden erişebilirsiniz.

ICBC Hakkında
IBC, yıllardır tüm insanların yaşadıkları sıkıntıları hafifletmek ve açlığı gidermek için çalışmaktadır. Uluslararası Mavi Hilal İnsani Yardım ve Kalkınma Vakfı olarak bilinen yerel olduğu kadar uluslararası alanda da etkinliğini sürdürmektedir. Sektöründe saygın bir yer edinmiş olan ICBC Turkey ailesinde yer almak istiyorsanız başvuru yapabilirsiniz. IBC Turkey üzerinde günce başvurular devam ediyor. İlgilenen adayların alacakları görevler ve sorumluluklar detaylı olarak resmi internet adresinde yer alıyor.

ICBC İş İlanı
ICBC ailesine katılmak isteyen tüm adayların başvuruları veritabınına kayıt edilecektir. Başvurularınızı resmi internet adresi üzerinden yapabilirsiniz. İlgilendiğiniz alanı bir önyazıyla belirterek ulaştırabilirsiniz. ICBC Turkey bankanın hedef ve stratejileri doğrultusunda ekibine yeni kişiler katıyor.  ICBC çalışanları için yılda 1 bir kere performans değerlendirmesi yapıyor. Bu süreç içerisinde çalışanlar, yetkinliklere ve hedeflere göre değerlendirilir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)