Haberleşip Toplantılar Ama Bu halde Yakalandılar

İstanbul Avcılar ilçesinde tam kapanmaya rağmen sosyal medya siteleri üstünden mesajlaşarak, bir ev içinde parti vermiş oldukları tespit edilen 23 kişi için yaklaşık 80 bin lira ceza uygulaması yapıldı.

GENEL 14.05.2021, 20:05 11.08.2021, 12:42
Haberleşip Toplantılar Ama Bu halde Yakalandılar

Haberleşip Toplantılar Ama Bu halde Yakalandılar

Bir grup genç sosyal medya kanalları üzerinden haberleşip parti yaptı! İstanbul Avcılar ilçesinde tam kapanmaya rağmen sosyal medya siteleri üstünden mesajlaşarak, bir ev içinde parti vermiş oldukları tespit edilen 2'si Türk, 21'i yabancı uyruklu olmak üzere 23 kişi için yaklaşık 80 bin lira ceza uygulaması yapıldı.

İstanbul Avcılar ilçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Denizköşkler Mahallesi içinde Kazım Akgül Caddesi üstünde bulunmuş olan bir ev içinden yüksek düzeyde müzik sesi gelmiş olduğu ve ev içinde parti yapılmış olduğu bilgisi dahilinde harekete geçildi.

Polis ekipleri, ev içinde çok yüksek düzeyde müzik sesi gelmiş olduğunu tespit etti.

Bir ev içerisinde 21 tanesi yabancı uyruklu olmak içinde toplam 23 insan bulunduğu, bunların sosyal medya siteleri araçılığını kullanarak birbirleri ile haberleşmiş olarak buluştukları ve koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kurallarına uymayarak bir araya toplandıkları ve alkollü bir şekilde eğlence düzenlemiş oldukları tespit edildi.

Bu yakalanan kişilere 1593 Sayılı Umumi Hıfzıssıhha yasasının 282'nci maddeleri gereğince toplam olarak 79 bin 787 Lira para cezası uygulandı.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı