Gereksiz Yere Öldürdü Umursamadı

Cezayir kökenli Adam Tarık, Londra’da yaşayan 33 yaşındaki Barış Küçük’ü bıçaklamış ve ölümüne neden olmuştu. Tarık 30 seneden fazla hapis cezasını duyunca namaz kıldı.

GENEL 14.02.2020, 19:37
Gereksiz Yere Öldürdü Umursamadı

En Az 30 Yıl Ömür Boyu Hapis

Geçtiğimiz sene Haziran ayında yaşanan olayda, ailesine ait bir iş yerinde şef olarak çalışan 33 yaşındaki Barış Küçük bıçaklanmış ve iki gün sonra hayatını kaybetmişti. Mahkemede anlatılanlara göre olay Küçük’ün, eğlenmek için arkadaşlarıyla dışarıya çıkmasıyla gelişti. Manor House Metro İstasyonu yakınlarındaki bir marketten birkaç bira aldıktan sonra İtalyan bir kadınla karşılaştı ve kadınla konuşmaya başladı. Yolun karşısında bisikletiyle ilerleyen 26 yaşındaki  Adam Tarık ‘ın kendilerini takip ettiğini fark etmeden yürümeye devam ettiler. Tarık soyacak birilerini arıyordu ve İtalyan kadınla Küçük yaklaşan adamı fark ederek tedirgin oldular.

İfade veren İtalyan kadın Küçük’ün kendisini eve bıraktıktan sonra sokaktan bağrışmalar duyduğunu açıkladı. Dışarda, Barış’ı yerde, Tarık’ı da başında dururken gördüğünü belirtti. Yaralanan Barış Küçük sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı fakat kurtarılamadı. Londra Polisi de katilin kimliğini belirledi. Dedektifler, cep telefonu üzerinden bakkaldan alınan biralardan birinin çalındığını belirledi. 

En Gereksiz ve Üzücü Cinayetler Arasında

Dedektif Neil John, olayla ilgili polislik görevindeki en gereksiz ve en üzücü cinayetlerden biri olduğunu söyledi. Adam Tarık’ın hiçbir pişmanlık belirtisinin olmadığını ve evsiz olduğunu söyleyerek yanlış yönlendirme yaptığını belirtti.

Yorumlar (0)