Ferhan Şensoy ile Evlenen Cem Öğet Kimdir?

Ferhan Şensoy ile Derya Baykal’ın kızları Müjgan Ferhan Şensoy, Mart ayında nişanlandığı sevgilisi Cem Öğet ile dünya evine girdi.

GENEL 07.09.2018, 21:29
Ferhan Şensoy ile Evlenen Cem Öğet Kimdir?

Birliktelik Evlilikle Taçlandı

Fİ Çi dizisinde Cem Öğet ve Ferhan Şensoy birlikteliğinin ilk adımları atılmıştı. Dizide Zeynep karakterini Müjgan Ferhan Şensoy canlandırırken, müziklerini ise Cem Öğet yapıyordu. Burada başlayan ve 3 yıldır devam eden birliktelik sonunda evlilik için ilk adımlar atılmıştı. Mart ayında aile arasında yapılan nişanla yüzükler takılmıştı.

Müjgan Ferhan Şensoy ve üç yıllık sevgilisi Cem Öget dün akşam evlendi. Şensoy, Tuvana Büyükçınar imzalı tasarım bir gelinlik giydi. Retro tarzdaki gelinliğin altına ise kurdeleli ayakkabı giydi.

Cem Öğet ve Müjgan Ferhan Şensoy Kimdir?

Film ve dizi müzikleri alanında tanınan müzik direktörü Cem Öğet, Şov Bizınıs, Kardeşim Benim, Fi, Kardeşim Benim 2, Kötü Çocuk ve Seni Gidi Seni gibi yapımların müziklerini yapmıştır. Aslen Adana’lı olan Öğet, İstanbul’da yaşamaktadır.

Müjgan Ferhan Şensoy ise tiyatrocu Ferhan Şensoy ve oyuncu, sunucu Derya Baykal’ın büyük kızlarıdır. 1989 yılında dünyaya gelen Şensoy 2011 Yılında New York, Tisch School of Arts’ten lisans mezunu olmuştur.

Şensoy ilk oyunculuk deneyimini 90’lı yıllarda ailecek çekilen reklam filminde yaşamıştır. 2002 yılında ailecek oynadıkları sahibinden satılık birinci el orta oyunu adlı gösteride Müjgan Ferhan Şensoy da rol almıştır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@