Erdoğan’dan Afrin Operasyonu Sinyali

AK Parti Tokat il kongresi kapsamında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gündeme ilişkin birçok konuda açıklama yaptı.

GENEL 14.01.2018, 17:57 14.01.2018, 18:20
Erdoğan’dan Afrin Operasyonu Sinyali

Bu açıklamaları içerisinde Afrin operasyonu’da yer alırken bir gece ansızın gelebiliriz sözünü yineledi ve geceler bitmez diyerek de ekleme yaptı. 

Milli Mutabakat

Erdoğan’ın gündeminde yer alan konulardan birisi de milli mutabakat oldu. MHP ile yapılan görüşmelerden bahseden Erdoğan bu mutabakatın yeni bir dönem açacağını ve CHP zihniyetini yıkacağını dile getirdi. Ayrıca milleti ve ülkemizi bölmeye çalışanlara karşı da son derece sert çıkan Erdoğan bunlara gereken dersin verileceğini de belirtti. 

FETÖ Yeni Bir Din İcat Etmiş

Amerika’da yaşamaya devam eden FETÖ elebaşı hakkında da açıklamalarda bulunan Erdoğan Amerika’nın FETÖ’yü kullandığını ifade etti. Bu sözlerine ek olarak miadı dolduğu zaman da atacaklarını belirtti. Ayrıca FETÖ’nün yeni bir din icat ettiğini de ifade eden Erdoğan FETÖ’cülerin nerede olurlarsa olsunlar yakalanarak yargıya teslim edileceklerini dile getirdi. 

Suriye’nin kuzeyinde yapılacak operasyonlara ilişkin de konuşan Erdoğan terör örgütünün her yerde terör örgütü olduğunu ifade etti. Bu kapsamda ABD’nin sözde kurnazlık yaparak örgütlerin ikide bir ismini değiştirmesinin bir şey değiştirmeyeceğini ve bunlara da kanmayacaklarını dile getirdi. Böylelikle operasyon sinyalleri de veren Erdoğan, Tokat ilimize yapılan yatırımlar hakkında da konuştu. Devam eden projeler ile Tokat’ın da çehresinin değişeceğini ifade eden Erdoğan bunun için çalışmaya devam edeceklerini de belirtti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@