Emniyet Genel Müdürlüğü Para Ödüllü Kısa Film Yarışması Düzenliyor.

Emniyet Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile üniversite öğrencilerine yönelik kısa film yarışması düzenlenmiştir.

GENEL 20.11.2018, 14:51
Emniyet Genel Müdürlüğü Para Ödüllü Kısa Film Yarışması Düzenliyor.

Üniversite öğrencilerine yönelik olarak Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele tarafından uyuşturucu madde kullanımını önleme afişi ile duyuru yapıldı.

Narkotik Suçlarla Mücadele tarafından yayımlanan ilan şu şekildedir. Uyuşturucu madde bağımlılığının sağlığa, insan ilişkilerine ve topluma verdiği olumsuz etkilerini ortaya koymak ve özellikle üniversite gençliği arasında uyuşturucu madde kullanımını önlemek amacıyla Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde “Uyuşturucu Madde Kullanımını Önleme Kısa Film Yarışması” düzenlenecektir.

Kısa film yarışması üniversitede öğrenim gören tüm öğrencileri kapsamaktadır. Yarışmacıların eserlerinin en geç 1 Mart 2019 günü saat 17.00’a kadar Meşrutiyet Mahallesi Konur Sokak No:40 06420 Çankaya/ANKARA adresine gönderilmesi gerekmektedir.

“Uyuşturucu İle Mücadele” ve “Madde Bağımlılığının Zararları” konusunda hazırlayacağınız kısa filmleriniz ile geleceğinize sahip çıkın! Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Yarışmada  kısa film çekimleri birinci olan öğrenciye 15.000 TL, ikinci olan öğrenciye 10.000 TL, üçüncü olan öğrenciye 5.000 TL para ödülü verilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@