Efsane Dizi Kaygısızlar Başrol Oyuncuları Kimler

Hadi uygulamasında yöneltilecek olan soru sebebiyle unutulmazlardan olan “Kaygısızlar” dizisi yeniden gündem oldu.

Efsane Dizi Kaygısızlar Başrol Oyuncuları Kimler

Unutulmaz Dizide Kimler Rol Almıştı?

Son günlerde oldukça popüler olan Hadi uygulaması günün ipucu sorusunda Kaygısızlar’dan soracak. Bu yüzden herkes dizi hakkında hayal meyal hatırladığı bilgilerini tazelemeye çalışıyor. Dizinin başrollerinde oldukça yakın bir zamanda hayata gözlerini yuman Ercan Yazgan (Memnun) ve Halit Akçatepe (İsmail) yer alıyordu. Aynı zamanda Ayşen Gruda, Çiçek Dilligil, Ülkü Duru gibi usta oyuncular da dizide rol alıyordu.

1994 yılında yayın hayatına başlayan Kaygısızlar, sıcak bir aile dizisi olmasının yanı sıra komedi unsurları ile oldukça sevilmişti. Memnun Kaygısız filmin başrolüdür. Adından da anlaşıldığı gibi kaygısız, umarsız ve hayatından oldukça memnundur. Aynı zamanda da oldukça çapkın bir adamdır. İlk karısı Sabriye ile evlenir ancak birkaç sene sonra çeşme başında gördüğü Terbiye'ye aşık olarak onu da eşi olarak alır. Yine birkaç sene sonra tarlada gördüğü Kafiye ise üçüncü karısı olur.

36 Çocuklu Bir Ev

Memnun 3 eşinden toplam 36 çocuk sahibidir. Hatta öyle ki hangi çocuğunun annesi kim kendisi bile bilmez. 3 eş ve 36 çocukla geçinemeyen Memnun asker arkadaşı ve tertibi İsmail'in yanına gitmeye karar verir. Çünkü İsmail taşı toprağı altın olan İstanbul’da yaşar. Macera da bundan sonra başlar.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE