Diriliş Ertuğrul Son Bölümle Seyirciye Veda Etti

Milyonları ekrana kilitleyen Diriliş Ertuğrul 150 final bölümü ile seyirciye veda etti. Diriliş Ertuğrul son bölümde ilbilge Sırmanın gerçek yüzünü ortaya çıkararak obasının karıştığı tüm kirli işlerin önünü kesiyor. Ertuğrul' Berke Hanla içlerindeki haini ortaya çıkararak... 

GENEL 30.05.2019, 01:59 13.06.2019, 17:18
Diriliş Ertuğrul Son Bölümle Seyirciye Veda Etti

Arıkbuka Ertuğrul'u tuzağa düşürdüğünü zannederken asıl tuzağa kendi düşüyor. Ertuğrul ile Berke Han'ın ittifakı ile yola çıkılmakta. Ertuğrul ve adamları kazanılacak büyük zaferlere doğru yola çıkıyor. Heyecan yaratan 150 son bölümde başka neler yaşanıyor.

Ertuğrul Berke Han ile konuşuyor fakat anlaşma olmuyor. Fakat Arıkbuka için çok daha kötüsü oluyor. Ertuğrul, Berke Han’a yanında bir hain olduğunu söylüyor. Kırat, Ertuğrul’un bu gerçeği ortaya çıkarmadan can vermesini istiyor. Kırat, Arıkbuka’ya Ertuğrul’un Anadolu’ya gidiş yolunu izah ediyor.

Arıkbuka Ertuğrul’un önünü kesiyor. Ancak beklemediği bir manzara ile karşılaşıyor. Berke Han da orada ve Arıkbuka’ya o hain ismini verdiğini söylüyor. Ava giderken avlanan Arıkbuka büyük bir felaket yalıyor ve tüm adamları öldürülen, Arıkbuka yine uslanmıyor ve hepsinin kellesini alacağını söylemekten vazgeçmiyor.

Ertuğrul ile Berke Han içlerindeki hainlerden kurtulup anlaşmalarını kucaklaşarak kutluyorlar. Ertuğrul, Alem’i İslam’ı zalimlerin elinden beraber kurtaracaklarına inanıyor. Ve bu ittifakla yola çıkılıyor. Kurtuluş emeliyle yola çıkan Ertuğrul’un yamacında Turgut Alp, Bamsı ve oğlu gündüzde bulunmakta.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)