Direnç Dedeoğlu Kaza Geçirdi

Sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu Direnç Dedeoğlu Beyoğlu’nda eşi ile birlikte motosiklet kazası geçirdi.

GENEL 05.09.2018, 18:49
Direnç Dedeoğlu Kaza Geçirdi

“Lütfen Beni Eşimle Aynı Hastaneye Götürün”

Cem Yılmaz’ın Pek Yakında filmi gibi sinema filmlerinde, dizi ve tiyatro oyunlarında rol alan oyuncu Direnç Dedeoğlu kaza geçirdi. Sabah saatlerinde eşi Dilara Esra Dedeoğlu ile birlikte Kasımpaşa’daki evinden motosikleti ile yola çıkan Dedeoğlu, Piyalepaşa’ya gidiyordu. Ancak bir otomobil sıkıştırınca frene basarak motosikleti kaydırarak hakimiyetini kaybetti. Genç oyuncu ve eşi yola savruldu. Dedeoğlu ve eşi sağlık ekiplerinin gelmesiyle hastaneye kaldırıldı.

Sağlık ekipleri olay yerinde ilk müdahaleyi yaptı ve Dilara Esra Dedeoğlu’nu Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırdı. Boyunluk takılı olarak bekleyen Dedeoğlu o sırada farklı bir hastaneye kaldırılacağını duydu. Lütfen beni eşimle aynı hastaneye kaldırın diye polislerden rica eden Dedeoğlu, bari haberleşmek için telefon ve cüzdanının eşine verilmesini istedi. Polis ekipleri telefonu haberleşmeleri için Dedeoğlu’nun eşine ulaştırdı.

Birkaç dakika sonra olay yerine gelen ambulansla Dedeoğlu, eşinin kaldırıldığı Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Yerde Telefon Görüşmesi Yaptı

Ambulans ekiplerini beklerken bir telefon görüşmesi gerçekleştiren Dedeoğlu’nun ifadelerinden olayın ayrıntıları öğrenildi. Tam kendileri dönerken bir aracın sıkıştırması üzerine kaza yaptığını söyledi. Hızının düşük olduğunu ancak frene basınca ise kayarak düştüğünü belirtti. Dedeoğlu sigortasının olduğunu ancak kaskosunun olmadığını da telefondaki kişiye aktardı.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)