Cumhurbaşkanlığı Kararları ile Yeni Atamalar ve Görevden Alınan Var

04 Ocak 2019 tarihli resmi gazetede yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararları ile altı birimde görevlendirilmek üzere yeni atamalar ve bir görevden alma işlemi yapıldı

GENEL 04.01.2019, 09:03 04.01.2019, 09:11
Cumhurbaşkanlığı Kararları ile Yeni Atamalar ve Görevden Alınan Var

Bugün yayımlanan Resmi Gazete ile Cumhurbaşkanlığı kararları ile birden fazla birime yeni atamalar yapıldı. Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanı Mesut KAMİLOĞLU görevden alındı.

Yayınlanan atamalar şöyledir.

2019/1 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Güvenlik ve Dış Politikalar Kurulu Üyeliğine, Mustafa ÇIRAK atandı.

2019/2 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanı Mesut KAMİLOĞLU görevden alınmış ve bu suretle boşalan Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığına İlker ASTARCI atandı.

2019/3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu Üyeliğine Mehmet Uğur DİLİPAK atandı.

2019/4 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurulu Üyeliğine Hakan YURDAKUL atandı.

2019/5 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğünde açık bulunan Yönetim Kurulu Üyeliğine Bekir KARACABEY atandı.

2019/6 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğünde açık bulunan Yönetim Kurulu Üyeliklerine Aylin ÇAĞLAYAN ÖZCAN ve Cihan SOYALP atandı. 
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)