Cumhurbaşkanlığı EYT Çözümüne Görevlendirme! Resmen Duyuruldu

Cumhurbaşkanlığı Emeklilikte Yaşa Takılanlar konusunda çözüm arayışları için Prof. Dr. Vedat Bilgin’i görevlendirildiği açıklamasını yaptı. Son dakika EYT son durumu, tüm detaylar…

GENEL 11.09.2019, 17:17 11.09.2019, 18:48
Cumhurbaşkanlığı EYT Çözümüne Görevlendirme! Resmen Duyuruldu

NTV programında konuşan Prof. Cem Kılıç Sosyal Politikalar Kurulu üyesi Prof. Dr. Vedat Bilginin görevlendirildiğini Emeklilikte Yaşa TakılanlarEYT” çözümü için formül arayışlarının sürdüğünü Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan bizatihi ilgilenmektedir.

TOBB ETÜ Üniversitesi öğretim görevlisi Profesör Doktor Cem Kılıç ( Emeklilikte Yaşa Takılanlar) ile ilgili olarak görevlendirilen Prof. Dr. Vedat Ergin’i Cumhurbaşkanımızın görevlendirmesi ile Sosyal Güvenlik Kurumu ( SGK ) ile görüş alışverişinde bulunması ve bu konuda kısa süre içerisinde Cumhurbaşkanımız somut bir adım beklemektedir diye konuştu.

Prof. Cem Kılıç Cumhurbaşkanımız kesin bir dil ile mağduriyet var ise ortada kesinlikle bu işi çözün bu görevi layıkıyla yerine getireceğinden emin olduğumuz Prof. Dr. Vedat Bilgin’in beyefendi gelişmelerden mutlaka bilgilendirileceksiniz, dedi.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)