Bursa Kültür Kurumu KPSS Şartsız Memur Alımı Yapacak

KPSS'siz memur alımı ilanları ile birlikte yayını yapılmış olan duyurularda Bursa büyükşehir belediyesi birimlerinde halkla ilişkiler personeli alımı yapılacak.

GENEL 14.10.2021, 07:10 16.10.2021, 07:36
Bursa Kültür Kurumu KPSS Şartsız Memur Alımı Yapacak

Belediye memur alımı ilanları için Bursa belediyesi personel alımı duyurularına başvuru yapacak kişilerin en az lise mezunu olmaları gerekiyor.


BAŞVURU BİLGİLERİ


Bursa kamu memur alımı için son başvuru tarihi 15.10.2021 olarak açıklandı.

Başvuru yapacak kişiler aşağıda yazılı mail adresine özgeçmişlerini yollamaları ve başvuru yaptıkları kadroyu belirtmeleri gerekmekte.

ozgeparil@bursakultur.com

Mülakat işlemleri aşağıda bulunan adres üzerinden yapılacaktır.

Santral garaj mahallesi Merinos Atatürk kongre merkezi


BAŞVURU ŞARTLARI


Bursa iş ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin en az lise mezunu olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve halkla ilişkiler ve organizasyon alanında en az 5 yıl deneyim sahibi olmaları gerekiyor.

Kamu personel alımı için bütün başvuru yapacak olan kişilerin iyi derecede Osmanlıca ve Arapça konuşmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve beden dili ile diksiyon eğitimi almış olmaları gerekiyor.

Belediye işçi alımı ilanları için başvuru işleminde bulunacak adayların etkili iletişim teknikleri ve hitabet eğitimi almış olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

İş başvurusu yapacak olan adayların tercihen askerliğini yapmış olması gerekiyor.

Görev almak isteyen tüm şahısların emekli olmaması, 45 yaşından büyük olmaması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı