BİM Aktüel Ürünler FİFA 18 Hediyeli PS4 Slim Satacak

Başlıca faaliyet gösterdiği sektör gıda olan BİM son zamanlarda teknolojik ürünlere de bir hayli önem vermeye başladı.

GENEL 11.01.2018, 21:29
BİM Aktüel Ürünler FİFA 18 Hediyeli PS4 Slim Satacak

Öyle ki indirimli şekilde sattığı Iphone ürünleri ile beğeni toplayan BİM, kapısında kuyruklar oluşmasına neden oluyordu. İşi daha da büyüten BİM şimdi de PS4 Slim satmaya hazırlanıyor. Üstelik cihazla birlikte 345 lira değerindeki FİFA 18 futbol oyununu da satacağını belirtmek gerek. 

19 Ocak’ta Sınırlı Marketlerde

Bu kampanya tüm BİM mağazalarında olmayacak. Belirlenen sınırlı mağazalarda satışı yapılacak bu ürünün 19 Ocak tarihi itibariyle piyasaya sunulması bekleniyor. Fiyatı ise 1.299 lira olarak belirlenen bu cihaz ve oyunun piyasa fiyatlarının altında olduğu oyun tutkunları tarafından ifade ediliyor. İşte bu sebeple çok kısa süre içerisinde stokların da bitmesi muhtemel olacaktır. 

Kredi Kartına 6 Taksit İmkanı

Kampanya dahilinde cihazın yanı sıra FİFA 18 oyunu, 1 adet oyun konsolu ve 14 gün boyunca geçerli plus üyelik imkanı da sunan BİM bu fırsatları ile müşterilerini büyülüyor. Tüm bunların yanı sıra kredi kartlarına peşin fiyatına 6 ay taksit imkanı da sunan BİM oyun tutkunlarını daha da heyecanlandırıyor. Ürünün 2 yıl garanti kapsamında olması da güvence veren diğer hususlar arasında yer alıyor. Oyun tutkunu olan kimselerin şimdiden 19 Ocak tarihini dört gözle beklemeye başladığını ifade edebiliriz.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@