Beşiktaş Abdullah Avcı ile anlaştı! Tüm Detaylar

Son dakika haberi Beşiktaş Abdullah Avcı ile anlaşmaya vardı. Deneyimli hoca Başakşehir ile yollarını ayırmak için görüşmelerde bulunuyor. Göksel Gümüşdağ açıklamalarında Abdullah Avcı'yla yarın bir araya geleceklerini ve hemen peşinden şart olan izahı yapacaklarını duyurdu...

GENEL 30.05.2019, 03:29 30.05.2019, 09:34
Beşiktaş Abdullah Avcı ile anlaştı! Tüm Detaylar

Beşiktaş’ta flaş ayrılık haberine göre Beşiktaş Abdullah Avcı flörtünde sıcak gelişme yaşandı.

TRT Spor ‘un haberlerine göre Beşiktaş Abdullah Avcı ile anlaşmaya vardı. Haberde Avcı'nın Başakşehir'le olan sözleşmesini yarın feshedeceği ve Beşiktaş'a 3 senelik imzalayacağı belirtildi. Yarını işaret ediyor.

Göksel Gümüşdağ konuya ait bir izah yaptı ve şunları söyledi:

Yarın 12'de Abdullah Avcı ile bir araya geleceğiz. Sonrasında gereken açıklamayı yapacağız, dedi.

Süper Lig'de uzun müddet öncü bulunan Başakşehir, 33 haftadaki Galatasaray mücadelesiyle şampiyonluğu sarı/kırmızılılara kaptırmıştı. Şenol Güneş'in A Ulusal Takım'ın başına geçmesiyle beraber yeni teknik patron arayışlarına başlayan Beşiktaş'ın, Avcı ile görüştüğü bir müddettir yazılırken Abdullah Avcı da geçen günlerde bir izah yapmış ve Beşiktaş'a yeşil ışık yakmıştı.

Avcı gidiyor o geliyor. Kulübün hedefleri doğrultusunda Göksel Gümüşdağ'la bir müzakere gerçekleştireceğini ifade eden Avcı, Burası 12 veya 13 yıldır emek verdiğim yer olduğu için önce kulübümle görüşmem gerekiyor. Kulüple gelecekte ne olacak, hedeflerin ne olduğunu görüşmem gerekiyor. Kimi kararları zamanında almak gerekli, 2 veya 3 gün içerisinde bir karar alacağız, ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)