Beraat Gecesi Tüm İslam Alemine Ve İnsanlığa Işık Olsun

Yüce yaratanımızın bizler için sunmuş olduğu mübarek bir geceye günahların bolca bağışlandığı hatalar ve kusurlar için bağışlanma dileyenler için affın sağanak sağanak yağdığı bu gece beraat gecesi ne kavuşmuş bulunmaktayız. Geceniz mübarek olsun...

GENEL 19.04.2019, 11:49
Beraat Gecesi Tüm İslam Alemine Ve İnsanlığa Işık Olsun

Zor zamanlardan geçen ülkemiz Ümmeti Muhammed'in yaşam bulduğu topraklarda fitneciler İslam âleminin başına belalar açmak için ellerinden gelen ve dillerinden gelen her şeyi yapmaktadır. Beraat gecesi vesilesiyle kendimiz ve ailemiz için bir şey istemek doğru değil tüm ümmeti Muhammed ve İslam âlemi için sağlık sıhhat afiyet mutluluk huzur sükûnet istemeliyiz.

İslam coğrafyasında kan ve gözyaşından başka hiçbir şey bulunmamakta. Artık ümmeti Muhammed bunun farkına varmak zorundadır. Bilahare Ülkemizde oynanan nice nice oyunlar bulunmakta bu oyunların içerisine girmemek gerekiyor.

Komşu ülkelerimiz ve İslam coğrafyası Mısır, Suriye, Irak, Bangladeş, Somali, ve Miyambar ve benzeri birçok İslam ülkesinde dünyanın gözü önünde zalimler tarafından insanlık katledilmekte. Zalimler görevini yapmakta ancak Müslüman alemi artık bunlara dur demeli.

Bu vesile ile Mübarek Berat Kandili bizlere ışık olsun ve tüm İslam alemi için güzel duygular besleyin. Tüm din kardeşlerimize bu gece vesilesiyle Yüce Yaratanımıza ellerimizi açıp tüm İslam alemi için dua etmeliyiz.

Allah’a emanet olsun. Geceniz hayırla kalbiniz imanla gönlünüz O’nun ve Rasulullah’ın sevgisiyle mideniz helal lokmayla dolsun.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)