Ashampoo WinOptimizer 2019 Ücretsiz Lisans Dağıtıyor

Etkili Windows optimizasyonu, hataları düzeltmek ve sorunsuz bir sistem performansını korumak için çeşitli modüller, kullanıcıların Windows sistemlerini bireysel olarak özelleştirmelerini, analiz etmelerini ve optimize etmelerini sağlar. Ashampoo firmasının güvenilir bakım ve optimize programını yasal lisansı ile birlikte ücretsiz olarak sunuyoruz.

GENEL 21.04.2019, 12:58 21.04.2019, 13:20
Ashampoo WinOptimizer 2019 Ücretsiz Lisans Dağıtıyor

Ashampoo WinOptimizer  1-Click Optimizer, sabit diskleri temizleyen, bozuk kısayolları tamir eden ve çerezleri veya web'de gezinme geçmişini silen bir kullanıcı favorisidir. Gizlilik koruması burada bitmiyor, çeşitli Windows telemetri ayarlarını da ayarlayabilir. Yerleşik sistem analizi, dosya dağıtımı ve olası hatalar hakkında ayrıntılı bilgi sağlar. Maksimum performans için, Ashampoo WinOptimizer, gereksiz hizmetleri yönetir ve daha önemli işlemler için CPU ve bellek kaynaklarını serbest bırakmak için girişleri otomatik olarak başlatır.

Kapsamlı ince ayar modülü, Windows'un performansını ve görünümünü ve verdiği hissi etkileyen yüzlerce sistem ayarına erişim sağlar. Buna etkili birleştirme aracını ve dosyaları kalıcı olarak silme yeteneğini ve gerçekten Windows bakım ve optimizasyon paketine sahip olduğunuzu da ekleyin. Ayrıca, istenmeyen telemetri ve casus özelliklerini engelleyen Windows 10 sistemlerinde ek gizlilik koruması için Win10 Gizlilik Denetimi'ni de içerir. Tüm temizleme modülleri güncellendi ve şimdi Microsoft Edge'i destekliyor.

Windows sistemlerini temizlemek ve onarmak için tek tıklamayla optimizasyon Web tarama izlerini, gereksiz dosyaları ve güncel olmayan Kayıt defteri girdilerini güvenle silin, Windows 10 sistemlerinde optimum gizlilik koruması için Win10 Gizlilik Kontrolü, Özel Windows tweaks, Otomatik başlatma programları ve hizmetleri üzerinde tam kontrol Kapsamlı sistem ve donanım analizi yapabilirsiniz.

Gelişmiş kullanıcı deneyimi, Yedekleme Yöneticisi ile tüm değişiklikleri kaydedin ve geri yükleyin, Görev Zamanlayıcı ile optimizasyon çalışmalarını otomatikleştirin Sistem bakımı ve Sabit Diskleri Sürücü Temizleyici ile temizleyin Internet Cleaner ile İnternet izlerini kaldırın Kayıt Defteri Doktoru ile Windows Kayıt Defteri'ni Optimize Edin Tek Tıkla-Optimize Edici ile 1 Tıklama optimizasyonu,Gelişmiş performans için sabit diskleri,

Dosya Silici ile dosyaları güvenle silin, Dosyaları geri dönüşüm kutusundan kalıcı olarak silme, Dosya kalıntılarını güvenli bir şekilde silmek için boş disk alanını silin ve üzerine yazın, File Encrypter ve Decrypter ile dosyaları güvenle şifreleyin ve şifresini çözün File Splitter ile büyük dosyaları bölme, yüklü fontları Font Manager ile yönetme HDD Inspector ile sabit disk sorunlarını zamanında tespit edin Disk alanı kullanımını görüntüleyin ve diskSpace Explorer ile büyük dosyaları bulun Sistem Benchmark ile Benchmark sistemi Karşılaştırma sonuçlarını çevrimiçi olarak Win10 Gizlilik Kontrolü ile Windows 10 için maksimum gizlilik koruması AntiSpy ile gizliliği artırın Tweaking modülü ile gizli ayarları yapın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)