Arda Turan Başakşehir Yolunda

Barcelona forması giyen Arda Turan, kadro şansı bulamaması nedeniyle bir süredir transfer haberlerine gündem oluyordu.

GENEL 08.01.2018, 21:50
Arda Turan Başakşehir Yolunda

Hem Türkiye’den hem de farklı ülkelerden farklı takımlarla adı anılan Arda Turan son olarak Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Medipol Başakşehir ile anlaşmaya vardı. Bu kapsamda 1,5 yıl boyunca

Başakşehir’in formasını giymesi beklenen Arda Turan’dan ise henüz bir açıklama gelmedi.

Başkan Barselona’da

Medipol Başakşehir takımının başkanı Göksel Gümüşdağ Arda Turan operasyonu için Barselona’ya uçtu. Yanında iki yönetici ile birlikte Barselona’ya giden Başkan Gümüşdağ bu konuda son derece kararlı olduğunu gösterdi. 

Anlaşma sağlanırsa bu durumda kısa süre içerisinde Arda Turan ile birlikte Başkan da İstanbul’a dönecek.

Konuya ilişkin daha önce açıklamalarda bulunan Medipol Başakşehir kulübü teknik direktörü Abdullah Avcı Arda Turan’ın ailesinden birisi olduğunu ifade etmişti. Birçok önemli kararında fikir alışverişinde bulunduklarını da ifade eden Avcı bu kapsamda Arda Turan’ın geleceği için en doğru kararı vereceğini dile getirmişti.

Eğer bu transfer gerçekleşirse Başakşehir şampiyonluk yarışında oldukça iddialı bir konuma gelecektir. Zira hali hazırda dahi üst sıraları bırakmayan ve oynadığı güzel futbolla gözleri dolduran Başakşehir artık çok daha iddialı bir konuma gelecektir.

Transfer döneminin en büyük bombalarından birisi Arda Turan transferi ile gerçekleşmiş olacak. İşte bu sebeple tüm Türkiye’nin gözü bu haberde diyebiliriz.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@