Apple Kariyer

Dünyada dev bir marka olan Apple da kariyer düşünen kişiler firmanın bünyesinde evden çalışarak iş yapabilecekler. Bir bilgisayar devi olan Apple evden çalışacak personellerini arıyor.

GENEL 27.01.2018, 20:38
Apple Kariyer

Apple evden çalışacak personellerinden bazı niteliklere de sahip olmalarını istiyor.Bunların başında çok iyi derecede İngilizce bilmek geliyor. Apple ailesine katılarak kariyerine bir yerden başlayıp daha da üst seviyelere taşımak isteyenler için Apple’ın vermiş olduğu bu ilan mükemmel bir fırsat olarak görünüyor.

Apple İş İlanları

Apple’ın bu ilanını değerlendirmek isteyenler sistem üzerinden Apple kimlikleri doğrultusunda Apple iş ilanlarına başvurularını gerçekleştirebilirler. Sistemi giriş yapıyor ve hangi pozisyonda çalışmak istediğinize karar vererek pozisyon seçimi yapıyorsunuz. Başvuru yaparken özgeçmişinizi PDF formatında sisteme ekliyor ve gerekli tüm alanların doldurulması ile başvurunuzu tamamlıyorsunuz. 
Apple firmasının dünyaya ün salması yaratıcı ve dopdolu bir kadro ile çalışmasından gelir. Evden çalışarak müşteri temsilcilerini bünyesine alan Apple daha çok sayıda pozisyonda alım ilanı vermiş durumda.

Yabancı dil yeteneğine sahip olanların mesleki yeterlilikleri de bulunuyor ise gerek Türkiye’de gerekse dünyanın herhangi bir yerinde evden çalışarak iş fırsatı yakalamaları Apple ile son derece mümkün hale getiriliyor.

Böyle bir uygulamadan hem Apple kar ediyor hem de evden çalışan personeller mekana bağlı kalmaksızın işlerini ev rahatlığında sürdürüyorlar. Yabancı dil bilmek ve bilgisayar yazılımı konusunda yeterli bilgilere sahip olmak Apple bu kişileri öncelikli değerlendirmeye almalarını sağlıyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@