Alarko'da Yaz Dönemi Stajları

Alarko firması bu yazda staj dönemini başlatıyor. Kariyer basamaklarını emin adımlarla çıkmak isteyen adaylara büyük kazanımlar sunan staj dönemi için bazı gereklilikleri yerine getirmeniz gerekiyor.

GENEL 24.04.2019, 21:11
Alarko'da Yaz Dönemi Stajları

Staj Koşulları
Hala öğrenci olan yüksekokul ve lisans öğrencilerine Alarko yaz stajı olanağı sunuyor. Böylece öğrenciler bu süreçte büyük kazanımlar elde ediyor. Şantiye ve Yurt dışı haricinde firmanın tüm grupları içerisinde yönetim ve mühendislik alanında staj imkanı alabilirsiniz. Staj yapmayı düşünen öğrencilerin zorunlu staj olarak firmaya başvurmaları gerekir.

Başvuru Nasıl Yapılır? 
Alarko firmasının İnsan Kaynakları departmanına ya da diğer Alarko şirketlerinin İK departmanlarına başvurmanız gerekir. Bu bölümde Staj Başvuru Formu başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Başvuru Tarihleri
Staj başvuruları, 30 Nisan tarihine kadar sürüyor. Başvurular sadece hafta içi mesai saatlerinde alınıyor.
Başvuru İçin Gerekli Olan Belgeler Size ait fotoğraf, Eğitim aldığınız okuldan stajın zorunlu olduğunu gösteren belge, Alarko staj başvuru formu

Staj Zamanı
Yaz staj zamanları Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarını kapsıyor.

Staj Süresi
Yaz stajı süresi, fazla öğrenciye staj imkanı sunulmasından dolayı en fazla 20 iş günü olarak uygulanmaktadır. Bu günler ise birer aylık devreler halinde programlanır.

Başvuruların Değerlendirmesi 
Alarko firmasına yapılacak olan başvurular alımın yapılacağı firmaların uzman ve yöneticileri tarafından ihtiyaçlar ve kapasiteye göre değerlendirilir. 

Firmanın Sağladığı İmkanlar
Alarko firması yaz döneminde bünyesinde staj yapan öğrencilere personel servisi ve öğle yemeği imkanı sunar.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)