Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığından Personel Alımı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada 2019 yılı başından 4 bin yeni personel alımı yapılacağı açıklandı.

GENEL 02.04.2018, 10:00
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığından Personel Alımı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya tarafından yapılan açıklamada: "Aile Sosyal Destek Programı olarak adlandırdığımız ve çok olumlu sonuçlar almaya başladığımız programla bundan böyle hizmeti vatandaşımızın ayağına götürmek için tüm planlarımızı yapmaktayız. 3 bin personelimiz vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek amaçlı ev ev dolaşmaya başladı bile. Gelecek sene yapacağımız 4 bin yeni personelimizle daha sık ve aralıksız tüm vatandaşlarımızı ziyaret edeceğiz. Bundan sonra ihtiyacı olan herkese ilk elden yardımlar gerçekleştirilecektir" ifadelerini kullandı

Hiçbir Mağdur Vatandaş Kalmayacak
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya açıklamalarına ise söyle devam etti; ‘’ iktidara geldiğimiz andan itibaren her zaman yardıma muhtacın ve mazlumun yanında olduk. Şimdiye kadar verilmemiş destekleri sağlayarak herkesin daha adil bir hayta şartında yaşaması amacıyla tüm kaynaklarımız seferber etmiş durumdayız. Şuan itibariyle yaklaşık 2,5 milyon her kademede eğitim gören çocuğumuza eğitim yardımı adı altında destek olmaktayız. Biz herkesin eşit şartlarda hayatını sürdürebilmesi adına vatandaşlarımıza her zaman yardıma devam edeceğiz. ‘’ ifadelerini kullandı.

2019 Seçimleri İddiası
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya konuşmasının son bölümünde; ‘’ 2019 seçimlerinin önemine değinerek sunduğumuz hizmetlerin artarak devam etmesini istiyorsanız 2019 yılında Kâğıthane olarak bize tam destek vermenizi istiyoruz’’ diyerek konuşmasını sonlandırmıştır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)