Adıyaman Tut Belediyesi 5632 TL Maaş İle Daimi İşçi Alımı Yapacak

Yayınlanmış olan kamu güncel işçi alımı ilanları dahilinde sınavsız olarak Adıyaman iş ilanları ile birlikte Tut belediyesi bünyesine sürekli olarak beden işçisi alımı ve iş makinesi operatörü alımı yapılacak.

GENEL 08.10.2021, 08:19 09.10.2021, 16:27
Adıyaman Tut Belediyesi 5632 TL Maaş İle Daimi İşçi Alımı Yapacak

Kamu kurumu için 5632 lira maaş İle sürekli işçi alımı yapılacak

Bildirilmiş olan kamu güncel işçi alımı ilanları ile beraber sınavsız şekilde Adıyaman iş ilanları ile Tut belediyesi başkanlığı bünyesine sürekli olarak beden işçisi alımı ve iş makinesi operatörü alımı yapılacak.

Belediye işçi alımı ilanları kapsamında Tut belediyesi ilanlarına başvuru yapmak isteyenlerin adli sicillerinin temiz olması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri


Adıyaman işçi alımı son başvuru tarihi 10.10.2021 olarak açıklandı.

Başvurular şahsen belediye başkanlığına yapılacaktır.

Ayniye Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi No: 23 Tut/Adıyaman

Telefon Bilgileri: 0 507 218 13 29


Başvuru Şartları


Başvuran kişilerin yoğun iş temposuna alışkın olması, Türk vatandaşı olmak ve tercihen askerlik hizmetini tamamlamış olmaları gerekmekte.

Kamusal haklardan mahrum olunmaması ve tüm başvuran kişilerin mesleki açıdan gelişime açık olması gerekiyor.

Kamu işçi alımı ilanları için bütün vatandaşların kontrollerin etkinliğinin gözden geçirilmesi amacıyla asli sorumluluk sahibi olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Belediye daimi personel alımları için şahısların dinamik bir şekilde ekip çalışmasına uygun olması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı