480 Güvenlik ve Temizlik Görevlisi Alımları

İşkur üzerinden yapılan özel ilanlarla farklı firmalar bünyesinde çalıştırılmak üzere 480 personel alım ilanları yapıldı. Silahlı, silahsız özel güvenlik görevlisi alımları yapılıyor.

GENEL 22.01.2019, 22:23 22.01.2019, 22:30
480 Güvenlik ve Temizlik Görevlisi Alımları

İş kur özel ilan numaralarıyla yayına çıkan ve her ilan için başvuru süresi belirtilen 200 temizlik görevlisi ve 280 silahlı ve silahsız güvenlik görevlisi personel alım ilanları aşağıdaki gibidir. İşkur ilan numaraları ile ilan içeriklerini sorgulayarak başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İşkur 4776347 ilan numarasıyla yapılan 50 Güvenlik Görevlisi alım alanına göre alınacak Güvenlik Görevlileri Manisa Organize Sanayi Bölgesinde görev alacaktır.

Başvuracak adayların 5188 sayılı yasa gereği özel güvenlik kimlik kartı olması, Manisa da ikamet etmesi tercihen Akhisar, Manisa Merkez, Saruhanlı, Turgutlu, Yunusemre, Şehzadeler, diksiyonu düzgün 1,70 cm ve üzerinde boyu olan, 22 ile 45 yaş aralığında, en az ilkokul mezunu, askerlik hizmetini yapmış, erkek silahlı veya silahsız güvenlik personeli olması gerekmektedir.

Manisa Özel Güvenlik görevlisi ilanına başvuru 26 Ocak 2019 da sona ermektedir. Başvurularınızı işkur ilan numarası ile işkur internet sitesi üzerinden yapabilirisiniz.

4781732 işkur ilan numarası ile 50 Güvenlik Görevlisi alımı yapılacaktır.

En az Okuryazar kadın erkek güvenlik görevlisi alımı yapılacak, alınacak personeller Ankara Çankaya da çalıştırılacaktır. Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Güdül, Haymana, Kalecik, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Gölbaşı/Ankara, Keçiören, Mamak, Sincan, Kahraman Kazan, Akyurt, Etimesgut, Evren, Pursaklar, Ankara/Merkez ilçelerinde ikamet edenler tercih edilecektir. Başvurularınızı iş kur ilan numarası ile 27 Ocak 2019 tarihine kadar işkur internet sitesi üzerinden yapabilirisiniz.

4712728 işkur ilan numarası ile en az ilköğretim mezunu, erkek, güvenlik kimlik kartı olan 25 ile 40 yaş arası 10 güvenlik görevlisi alımı duyuruldu. Bu alımda İstanbul Esenyurt ve Beylikdüzü ilçelerinde ikamet edenler tercih edilecektir. Başvurularınızı iş kur resmi internet sitesi üzerinden 31 Ocak 2019 tarihine kadar yapabilirsiniz.

4785614 işkur ilan numarası ile en az ilkokul mezunu kadın, erkek, 20 güvenlik görevlisi alım ilanı yayımlandı. Başvuruda İstanbul da ikamet tercih sebebidir. İlgilenen adayların 31 Ocak 2019 tarihine kadar işkur internet sitesi üzerinden başvuruların yapmaları gerekmektedir.

4784615 işkur ilan numarası ile yapılacak 100 kadın, erkek Güvenlik Görevlisi alımında adayların en az ilkokul mezunu olması ve tercihen Adalar, Bakırköy, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Çatalca, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kadıköy, Kartal, Sarıyer, Silivri, Şile, Şişli, Üsküdar, Zeytinburnu, Büyükçekmece, Kağıthane, Küçükçekmece, Pendik, Ümraniye, Bayrampaşa, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Güngören, Maltepe, Sultanbeyli, Tuzla, Esenler, Ataşehir, Sancaktepe, Çekmeköy, Başakşehir, Esenyurt, Beylikdüzü, Arnavutköy, Sultangazi, İstanbul/Merkez ilçelerinde ikamet eden adaylar alınacak.

Güvenlik Görevlisi alım ilanına başvurmak isteyen adayların 01 Şubat 2019 tarihine kadar iş kur resmi internet sitesi üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

4797312 işkur ilan numarası ile 200 Temizlik görevlisi alım ilanı yapıldı. Alınacak personeller havaalanında çalışacak olup adayların en az ilkokul mezunu olması, kadın, erkek, 20 ile 45 yaş aralığında, vardiyalı çalışabilecek, tecrübeli tecrübesiz İstanbul da ikamet eden adaylar arasından alınacaktır.

İlgilenen adayların 10 Şubat 2019 tarihine kadar başvurularını iş kur internet sitesi üzerinden yapmaları gerekmektedir.

4802740 işkur ilan numarası ile yapılan ilan ile 25 Silahlı Güvenlik Görevlisi alınacak. Alınacak Silahlı güvenlik görevlilerinin lise ve dengi okul mezunu olması, askerliğini yapmış ve güvenlik kimlik kartına sahip olması, 20 ile 45 yaş aralığında, kadın, erkek ve İstanbul ikametli adaylar arasından alınacaktır.

Başvurular 16 Şubat 2019 tarihinde sona ermektedir.

4802826 işkur ilan numarası ile 25 silahsız Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak. Adayların en az ortaokul mezunu olması, kadın erkek 20 ile 45 yaş aralığında bulunması, İstanbul ilinde ikamet etmesi, erkek adaylar için askerliğini yapmış olması, güvenlik kimlik kartına sahip olması gerekmektedir.

İlgilenen adaylar iş kur ilan numarası ile 16 Şubat 2019 tarihine kadar iş kur internet sitesi üzerinden başvuru yapabilir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (6)
Gürkan alinça 2 yıl önce
dayısı olan girer
Elif Yağdıran 2 yıl önce
Hasta ve yaşlı özbakım destek elemanıyım belediyenin huzur evlerinde çalışmak istiyorum ama nasil başvuru yapılabilir daha önce başka iş başvuru için iskura başvuru yapmıştım ama kaydımı yenileyemedim simdi başvuru yaparsam tekrar kayıt için hangi belgeleri getirmem lazım
Meral aydın 2 yıl önce
Giresun
Aliye apak 2 yıl önce
Temizlik görevlisi beden işçisi olarak iş arıyorum bu konuda yardımcı olursaniz sevinirim.tesekkur edrim
Baki 2 yıl önce
Güvenlik belgemin günü gecti beni alın
Döne Aral 2 yıl önce
Özel ğüvenliğim işsizim şereflikoçhisarda yaşıyorum