Türkcell ile Galatasaray Anlaştı

Türkcell ile Galatasaray arasında sponsorluk anlaşması imzaladı. Türkcell Galatasaray kulübü ile Galatasaray taraftarına özel 3 paket İçin anlaşmaya vardı

EKONOMİ 12.01.2018, 20:46 12.01.2018, 23:08
Türkcell ile Galatasaray Anlaştı

Turkcell ile Galatasaray Spor Kulübü arasında imzalanan kampanya ile taraftarı memnun edecek teknolojik anlaşma yapıldı.

Yapılan anlaşmaya göre Turkcell, Galatasaray taraftarını memnun edecek 3 yeni kampanya sunuyor. Sarı, Kırmızı ve Şampiyon olarak isimlendirilen mobil hat paketleriyle GS taraftarı ayrıcalıklı tarifeler kullanacak.

Turkcell’den Galatasaray taraftarını coşturacak .

Takımına destek vermek isteyen Galatasaray taraftarları için GS ile Turkcell dijital bir anlaşma yaptı. Yapılan anlaşmaya göre GS taraftarına ayrıcalık sunan tarifeler var. Getirilecek tarifeler  15 Ocak’tan itibaren hizmete girecek. Turkcell satış noktaları ya da kısa mesaj kanalıyla bu paketlerden satın alınabilecek.

Galatasaray taraftarına sunulan servislerde 3 farklı paket sunuluyor. Sarı pakette 5 TL karşılığında sınırsız olarak Fizy’nin radyo özelliğini kullanmak mümkün olacak. Aynı zamanda BİP üzerinden her yöne 100 dakika arama yapılabilecek.

Kırmızı paket ise 7 TL karşılığında taraftarlara sunulacak. Sarı paketten farlı olarak BİP üzerinden 250 dk. konuşma ve Çalarken dinlet servisinden, kendilerini arayana Galatasaray marşı dinletme fırsatı sunulacak.

Şampiyon paket taraftara 9 TL.  Bu pakette ise Goller Cepte uygulaması ile maç kadroları, futbolcu bilgileri, röportajlar sunulacak. Bunun yanında GS golleri anında mesaj ile bildirilecek. Galatasaray'ın attığı her golde kullanıcıya 100 MB internet hediye edilecek. Depolama alanı olarak 5 GB’lık lifebox aboneliği, BİP’ten 500 dk. konuşma ve fizy radyo özelliği de ayrıca taraftarın kullanımına sunulacak.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@