Sağlık Sorunu Olmayan Lise Mezunu Kadrolu Otopark Görevlisi Alımı

Güncel bir şekilde yayınlanan kamu işçi alımı ilanları duyurusunda Bursa büyükşehir belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere lise mezunu daimi 5 adet otopark personeli alımı yapılacak.

EKONOMİ 15.10.2021, 09:34
Sağlık Sorunu Olmayan Lise Mezunu Kadrolu Otopark Görevlisi Alımı

Güncel işçi alımı ilanları kapsamında Bursa belediyesi personel alımı için başvuru yapacak kişilerin 18 ile 40 yaş aralığında olması gerekmekte.


 BURSA BELEDİYESİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Bursa sınavsız işçi alımı son başvuru tarihi 17.10.2021 olarak açıklandı.

Tüm adaylar başvuru işlemlerini Bursa istihdam ve kariyer ofisine şahsen yapacaktır.


OTOPARK İŞÇİSİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Başvuru gerçekleştirecek olan adayların ayakta durmaya engel bir sağlık sorunlarının olmaması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Bursa iş ilanları için çalışmak için işlemde bulunacak vatandaşların en az lise mezunu olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve Bsınıfı sürücü belgelerinin olması gereklidir.

Belediye personel alımları için görev yapmak isteyen şahısların İş sağlığı, iş güvenliği, çevre koruma düzenlemeleri hakkında bilgili olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

BURALAŞ ulaşım hizmetleri kurumu içinde çalışmak isteyen kişilerin işin yapıldığı bölgede işe başlama ve iş bitimi sonrasında gerekli güvenlik tedbirlerinin alınmasını sağlamalı ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.


Kamu İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

İkametgah Belgesi.

SGK hizmet dökümü.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı