QNB Finansbank’tan Yeni Mezunlara Fırsat

QNB Finansbank yeni mezunlar için açtığı ilanla, iş hayatına girmekte zorlanan yeni mezunlar için fırsat oldu.

EKONOMİ 16.01.2018, 22:58 16.01.2018, 23:26
QNB Finansbank’tan Yeni Mezunlara Fırsat

QNB Finansbank kendi internet sitesinde yayınladığı ilanda yeni mezun personeller alacağını duyurdu. Duyuruda başvuru tarihleri kısıtlanmazken birtakım şartlar belirlendi. Herhangi bir deneyim şartı aranmıyor olması en önemli özellikler arasında yer alıyor. Bu sayede çalışma hayatına girmekte zorlanan yeni mezun adaylar için de iyi bir fırsat doğmuş olacak.

Aranan Şartlar ve Pozisyonlar

Yönetici ve müfettiş kadroları ile birlikte şube satış personelleri kadrolarına da kişilerin başvuru yapabilecekleri belirtilen ilanda adayların taşımaları gereken şartlar da belirlendi. Buna göre erkek adayların en az iki yıl boyunca askerliklerini tecil ettirmiş olmaları gerekmektedir. Bunun yanı sıra her bir kadro için özel olarak belirlenen mezuniyet şartlarını da sağlamak gerekmektedir.

Bu alışılmış şartların dışında ise daha önce bu pozisyonlara başvurup elenmemiş olmak şartı da yer almaktadır. Böylelikle iki defa başvuru yapılması engellenmeye çalışılmaktadır.
Başvuru Şekli ve Alım Süreci

Bu ilanlara başvuracak adaylara pozisyonda belirtilen şartlara göre sınav yapılmaktadır. Örneğin müfettiş yardımcılığı kadrosu için online bir sınav yapılmaktadır. Bu sınavda başarılı olan adaylar daha sonra mülakata çağrılmaktadır. İki aşamalı olarak gerçekleştirlen mülakatta da başarılı olan adaylar kadroyu elde etmeye hak kazanmaktadır.

Ayrıca bu ilanlar için 26 yaşını aşmamış olmak şartının da bulunduğunu belirtmemiz gerekir. Bu sebeple 26 yaşını tamamlamış kişilerin başvuruları otomatik olarak reddedilecektir.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@