Kamu Birimleri İçin Güncel Teknisyen Alımı İlanları Açıklandı

Kamu güncel işçi alımı ilanları yayınları ile açıklanan bilgilerde 6000 TL Maaş ile İBB içinde çalıştırılmak üzere KPSS şartsız 3 adet otomotiv teknisyeni alımı yapılacak.

EKONOMİ 06.10.2021, 08:34 09.10.2021, 00:21
Kamu Birimleri İçin Güncel Teknisyen Alımı İlanları Açıklandı

Belediye teknisyen alımı ilanları dâhilinde güncel olarak açıklanan alımlar için bütün adayların otomotiv teknolojileri mezunu olması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Son dakika teknisyen alımı için son başvuru tarihi 8.10.2021.

Başvuru işlemi için aşağıda bulunmakta olan resmi link kullanılmalıdır.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ


Başvuru Şartları


Güncel teknisyen alımı ilanları için başvuru yapacakların meslek ve teknik liselerin veya meslek yüksekokullarının makine ya da otomotiv bölümlerinden eğitim görmüş olmaları gerekiyor.

Kamu işçi alımı ilanları için çalışmak isteyen vatandaşların 30 yaşın altın olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve otomotiv sanayi tecrübesinin olması gerekmekte.

Tüm başvuru sahiplerinin araç mekaniği ve bakımı konusunda birikim sahibi olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve hidrolik ile elektrik ile ilgili şemaları okuma tecrübelerinin olması gerekmekte.

Belediye personel alımı kapsamı içinde görevlendirilmek isteyen kişilerin makine bakımı, arıza tespitleri ve gerekli onarımları yapmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.


İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı