Kamu Birimleri İçin 6419 TL Maaş ile Lojistik Amiri Alımı

Son dakika olarak güncel şekilde yayınlanmış memur alımı ilanları kapsamında İstanbul Metro Kurumu birimlerinde istihdam edilmek üzere lojistik amiri alınacak.

İŞKUR 08.10.2021, 00:07 09.10.2021, 00:35
Kamu Birimleri İçin 6419 TL Maaş ile Lojistik Amiri Alımı

Kamu Birimleri İçin 6419 Türk Lirası Maaş ile Lojistik Amiri Alımı

Son dakika olarak güncel bir şekilde yayını yapılmış memur alımı ilanları kapsamı içinde İstanbul Metro Kurumu birimlerinde istihdam edilmek üzere lojistik amiri alınacak.

Güncel memur alımı ilanları kapsamında yayınlanan duyurulara başvuracak kişilerin 4 yıllık lojistik bölümü mezunu olmaları gerekmekte.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Daimi lojistik personeli alımı son başvuru tarihi 8.10.2021.

Başvuru işlemleri için hemen aşağıda yazılı linki kullanınız.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ


İBB Başvuru Şartları


İstanbul belediyesi işçi alımı için istenilen başvuruyu gerçekleştirecek adayların görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve tercihen en az 4 yıllık lojistik bölümü eğitimini almış olmaları gerekmekte.

Son dakika kamu memuru alımı başvuruları için bütün vatandaşların depo yönetimi ve lojistik süreçlerinde en az 3 yıllık deneyim sahibi olmaları ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Belediye iş ilanları için başvurmak isteyen kişilerin depo tesis ve kurulum konularında tecrübe sahibi olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve raporlama ve veri analizi konularında üst amirlerine bilgi akışı sağlama becerisine sahip olmaları gerekmekte.

Kamu personel alımı için görev alacak kişilerin sorumluluk sahibi, iş birliği ve ekip çalışmasına yatkın olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve problem çözme tekniklerine hakim olmaları gerekmekte.

Tüm kişilerin raf sistemleri ve depo ekipmanları projelendirme konularına hakim olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve mesleğine ilişkin yeniliklere ve yeni fikirlere açık olmaları gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı