Halk Bankası 1300 Personel Alımı

Halk Bankası Genel Müdürü olan Osman Arslan tarafından yapılan açıklamada 2018 yılı içerisinde 1300 personel alımı yapılacağı duyuruldu.

EKONOMİ 17.02.2018, 12:51
Halk Bankası 1300 Personel Alımı

İlk Etapta 300 Personel Alınacak

Genel Müdür Arslan tarafından Halk Bankası kadrosunun güçlendirileceği ifade edildi. Bu kapsamda 2018 yılı içerisinde toplamda 1300 personel alınacağı ifade edildi. ilk olarak ise 300 personel alımı gerçekleştirilecek. Bu alımın ne zaman gerçekleştirileceği henüz bilinmiyorsa da ardından parça parça olmak üzere toplamda 1300 personel alımı gerçekleştirileceği ifade edildi.

Banka Büyümeye Devam Ediyor

ABD’de devam eden Halkbank davasının olumsuzluklarına rağmen Halkbank büyümeye devam ediyor. öyle ki hem toplam mevduatı hem de vermiş olduğu kredi miktarı her geçen gün rekor seviyelerde artış göstermektedir. Bu kapsamda toplam mevduat miktarı 305 milyar liraya ulaşan Halkbank bir önceki seneye göre %31,9 oranında büyüme gösterdi. KOBİ kredilerinde yaşanan artış ise %33 oranında gerçekleşti. 

İlanlar Ne Zaman Yayınlanacak

Genel Müdür Arslan tarafından net bir ifade kullanılmazken yakın zaman içerisinde ilk ilanların yayınlanması beklenmektedir. Bu ilanların yayınlanmasını müteakip sizlerle paylaşacağımızı da bilmenizi isteriz. Bu sayede sizler de Halkbank personel alımı ile hayallerinizdeki işe bir adım daha yaklaşmış olacaksınız. İşte bu fırsatları kaçırmamanız adına sizler de sitemizi takipte kalınız. Böylelikle 1300 personel alımı sürecinde sizler de kendinize uygun bir iş bulabileceksiniz.

Yorumlar (0)