Güncel Güvenlik Alımı İçin Kamu İş ilanları Duyurusu Yapıldı

Kamu güvenlik alımı ilanları için yayını yapılan iş başvurusu bilgisinde Manisa Belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 10 tane özel güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirilecek.

EKONOMİ 20.10.2021, 09:53 22.10.2021, 19:05
Güncel Güvenlik Alımı İçin Kamu İş ilanları Duyurusu Yapıldı

Belediye güvenlik alımı ilanları geneli içinde Besot kuruluşu için iş başvurusu gerçekleştirmek isteyen bütün kişilerin 23 ile 35 yaş arasında olması gerekiyor.


KAMU GÜVENLİK ALIMI İŞ BAŞVURUSU BİLGİLERİ


•    Manisa kamu daimi işçi alımı için son başvuru tarihi 21.10.2021 olarak bildirildi.

•    Başvuru yapmak isteyen kişilerin belediyenin internet sitesi üzerinden online olarak işlem yapmaları gerekmekte.

•    Kurum İletişim Bilgileri: 0 236 231 45 80

https://cv.manisa.bel.tr

guvenlik-alimi-basvuru-sartlari


BELEDİYE GÜVENLİK BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Manisa iş ilanları için çalışmak isteyenlerin önlisans mezunu olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmeli ve 23 ile 35 yaş arasında bulunmaları gerekiyor.

2.    Besot kuruluşu tarafından yayınlanmış alımlar için başvurmak isteyenlerin kişisel gelişimine önem veren, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve özel güvenlik belgesine sahip olmaları gerekmekte.

3.    Çalışmak isteyen vatandaşların aidiyet duygusuna sahip olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve en az 175 cm boyunda olmaları ayrıca sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

4.    Bütün bay ve bayan adayların etkili iletişim tekniklerine hakim olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve Manisa şehrinde ikamet ediyor olmaları ayrıca herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı