Belediye Başkanlığına İlkokul Mezunu Kadrolu Temizlik Personeli Alımı

Kamu işçi alımı ilanları ile birlikte yayını gerçekleştirilmiş olan kamu personel alımı duyurularında Manisa belediyesi birimlerine sürekli temizlik görevlisi alımı yapılacak.

İŞKUR 13.10.2021, 08:54 14.10.2021, 00:22
Belediye Başkanlığına İlkokul Mezunu Kadrolu Temizlik Personeli Alımı

Güncel belediye işçi alımı ilanları kapsamında görev almak isteyenlerin 45 yaşından küçük olmaları ve genel şartları karşılamaları gerekiyor.


Başvuru Bilgileri


Besot sosyal tesis ulaşım hizmetleri temizlik alımı son başvuru tarihi 14.10.2021 olarak bildirildi.

Manisa belediyesi başkanlığı iş ilanları ile birlikte personel alımı başvurusu için aşağıda bulunan link üzerinden başvurmaları gerekiyor.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ


Başvuru Şartları


Kamu temizlik görevlisi alımı için başvuru yapacakların Manisa Yunus Emre veya Şehzadeler ilçesinde ikamet ediyor olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve bayan personel olmaları gerekmekte.

Belediye işçi alımı ilanları için başvuru düzenlemek isteyenlerin 45 yaşından küçük olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve gerekli hijyen kurallarını bilmesi ve Türk vatandaşı olmaları gerekiyor.

kamu-temizlik-personel-alim

Bütün başvuru sahiplerinin çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik kurallarına göre çalışması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve makineler ile çalışırken kontrollerinin dikkatli bir şekilde yapılmasını sağlaması gerekiyor.

Başvuru düzenlemek isteyen vatandaşların işin yapıldığı bölgede gerekli güvenlik tedbirlerinin alınmasını sağlamalı, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve çalışma bölgesinin temizliğinin yapılmasını sağlamalı.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı