25 Kasım Ekonomi Gündemi

Türkiye’de ekonomiye dair ilerleme kaydediliyor. Peki, gündemde neler oluyor? Bakan Berat Albayrak açıklamaları, ülke ekonomisinin iyiye gittiği yönünde.

25 Kasım Ekonomi Gündemi

Bahçeli Kapanış Konuşmasına Katılacak
Yapılacak olan toplantıda kapanış konuşmasına Bahçeli katılacak. Türkiye’de günlük ekonomi gelişmeleri kapsamında, Partisinin il başkanları ve belediye başkanları kapsamında bit toplantı düzenlendi. Yapılacak olan görüşmelerde, belediye seçimleri konuşulacak. Yapılacak olan çalışmalar için bütçe açıklamaları ve ihtiyaçlar listesi oluşturulabilir. 

Yapılacak olan toplantıda kapanış konuşması, MHP Genel Başkanı Bahçeli tarafından gerçekleşecek.

Berat Albayrak ‘‘Ekonomik  Politika Hakkında’’
Bakan, yaptığı açıklamalarda ekonomik politikaların, ekonominin ilerlemesi için işe yaradığı konusunda açıklamalar yapıyor. Türkiye ekonomisi göz önünde bulundurulduğunda, düşen dolar üzerinden ekonominin iyileşeceği yönünde çıkarımlar yapılıyor. Peki, faiz oranları yapılacak olan zamlar nasıl değişecek?

Henüz bununla ilgili bir açıklama yapmamış olan Bakan Albayrak, geliştirilen politikaların paylaşılmasını sağlayarak halkın bilgilenmesini de sağlıyor. En kısa süre içinde enflasyon oranlarına göre yapılacak olan zamlar da açıklanacak.

Yeni yılın yaklaşması ile zam oranları merak ediliyor olduğundan, ekonominin iyileşmesi ve halkın enflasyon oranına göre rahat yaşayabileceği kazancı elde etme gerçekleşecek zamlara bağlı.
Bakan Albayrak Türkiye ekonomi politikası için izlenen politikanın olumlu sonuçlar verdiği açıklamasının ardından gözler 2019 yılının ekonomisinin nasıl olacağına çevrildi. Ekonomik düzenlemeler ile enflasyonun ve doların düşmesi herkes tarafından takip ediliyor.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE