Velilerin Tercih Ettiği Okul Atatürk İlkokulu

Öğrencilerine öğrenme için ter türlü fırsatı sağlayarak, iyi ahlaklı, bilgi ve beceri ile donanmış öğrenciler yetiştirmesi ile öne çıkan okulumuz her zaman tercih edilen bir okul olmaktadır.

EĞİTİM 18.10.2021, 11:57 18.10.2021, 11:59
Velilerin Tercih Ettiği Okul Atatürk İlkokulu

Bolu ilinin en eski okullarından olan Atatürk İlkokulu 1968 yılında Bolu Lisesi Orta Kısmı olarak eğitim öğretime başlamış olup, 2012-2013 eğitim öğretim yılında yeni yapılanma ile Atatürk İlköğretim Okulu ve Atatürk Ortaokulu olarak faaliyetine devam etmiş, 2016 yılında Atatürk Ortaokulu’nun başka bir bina taşınması nedeniyle 2016 – 2017 eğitim öğretim yılından günümüze kadar Atatürk İlkokulu olarak faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Okulumuz sevgi temelli, temiz ve çağdaş bir anlayışla, milli değerlerine bağlı, Yasalar ve hukuk kuralları içinde yönetilen bir okuldur.

Değerli eğitimcilerimizin, Okul Müdür Yardımcımız Fatih Bölükbaş ve Okul Müdürümüz Fuat Bayramoğlu’nun katkıları ile okulumuzda uygulanan sevgi temelli ve çağdaş anlayışa dayalı bir yönetim ve eğitim sistemiyle okulumuz her meslekten başarılı insanlar yetiştirmiştir.

2015 yılından itibaren okulumuzda görevine devam eden Okul Müdürümüz Fuat Bayramoğlu hem spor aynı zamanda da edebiyat konusunda yetenekleri ile göze çarpmaktadır.

Sayın Bayramoğlu pek çok spor müsabakasında Bolu iline dereceler kazandırmıştır. Ayrıca gazete ve haber sitelerinde de makale ve fikir yazıları yayımlanmaktadır.

 İlkokul 1,2,3,4 sınıflar ile birlikte hafif otizm sınıflarının da yer aldığı okulumuzda badminton, oryantiring gibi sportif faaliyetlere yapılmakta olup, S.O.S ( Save Our Species Türlerimizi Koruyalım ) Macera parkı( Çocuk oyun atölyesi) gibi çalışmalar bulunmaktadır.

Ayrıca okulumuzda “TRAFiKTEYiZ PROJESi”,  “BAĞIMLI OLMA, ÖZGÜR OL PROJESİ”, “TEMİZ SINIFLAR, SAĞLIKLI ÇOCUKLAR PROJESİ”, “BESLENME DOSTU OKUL PROJESİ” gibi projeler de yürütülmektedir.

Zaman zaman okulumuzun başarılı projeleri ve başarıları basında yer almaktadır (www.kamupersonelialimi.net)

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı