TOBB Yavuz Selim Ortaokulu Eğitime Hızlı Başladı

Öğrencilere tüm öğrenme fırsatlarının verildiği bir öğrenme sürecinin ardından başarının gelmesi kaçınılmaz bir sonuçtur.

EĞİTİM 12.10.2021, 23:34 13.10.2021, 08:24
TOBB Yavuz Selim Ortaokulu Eğitime Hızlı Başladı

TOBB Yavuz Selim Ortaokulu 2021- 2022 Eğitim Yılına Hızlı Başladı


Gelişim için öğrenmenin temel ihtiyaç olduğu günümüzde, tüm öğrencilerimize mümkün olan tüm öğrenme fırsatlarının tanındığı okulumuzda öğrenme sürecine gerek okul müdürümüzün gerek yöneticilerin öğretmenlerle birlikte dahil olduğu ve velilerin de bu sürece katılımlarının desteklendiği bir sistem oturtmuş bulunmaktayız.  

Bu kapsamda öğrenmenin bir etkileşim olduğunu düşündüğümüzde öğretmen, öğrenci, veli üçgeninde öğrenmenin tam anlamıyla desteklendiği bir sinerji oluşturmaktayız.

Yaratılan bu sinerji ile Robotik ve Kodlama Derslerinin de yer aldığı ve çok yönlü eğitime önem verilen okulumuzda TÜBİTAK tarafından yürütülen proje, yarışma vb., Yerel ve Ulusal Spor Müsabakaları gibi etkinliklere de katılan öğrencilerimiz pek çok başarıya imza atmış ve gurur kaynağımız olmuştur.

Zaman zaman öğrencilerimizin bu başarıları basında kamupersonelialimi.net haber sitesinde okuyucular ile paylaşılmıştır.

Gerek öğrencilerimize sunulan imkan ve ilgili bir öğretme sürecinin oluşmasında gerekse bilinçli veli kavramının yerleşmesi ve gerçekleşmesinde tüm öğretmenlerimizin katkıları ve 02.07.2019 tarihinde okulumuzda görevine başlayan okul Müdürümüz Sayın Nevzat Yiğit’in desteğini göz ardı edemeyiz.  

Bizimle iş birliği yapan velilerimize de teşekkürü borç biliyoruz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı