Prof. Cristian Pettersson 1 Ayda Yeni Dil Öğrenme Bilinç Altı Programları

60 dil bilen fenomenal multipoliglot Prof. Cristian Pettersson ve 38 dil bilen poliglot dilbilimci Giuseppe Gasparo Mezzofanti bu 30 günlük yolun oluşturulmasında esinlenilen bile kişiliklerdir. Yol akıl almaz kısa bir müddet içerisinde bir senelik dil kursunda öğrenilecek sayıda kelimenin öğrenilmesini sağlamakta. Fenomenal Multipoliglotlar Yönteminin dil okullarının sonunu nasıl getiriyor...

EĞİTİM 30.05.2019, 04:07
Prof. Cristian Pettersson 1 Ayda Yeni Dil Öğrenme Bilinç Altı Programları

600,662 Avrupalı, işe yaramayan zor dil öğrenme yollarından vazgeçti ve Fenomenal Multipoliglotlar Yöntemi ile Mezzofanti ve Pettersson'ye katıldı. Dil okulu sahipleri, bu metodun dağılmasından korkuyorlar. En tesirli dil öğrenme metodunun sırrının herkes tarafından bilinmesini natürel olarak istemiyorlar.

Yaşınıza, eğitiminize ve eski dil öğrenme deneyimlerinize bakılmaksızın siz de 4 hafta içerisinde ailenizi arkadaşlarınızı ve iş arkadaşlarınızı şoke edebilirsiniz. Dil öğrenme becerinizin olmadığını düşünseler dahi 30 günden daha kısa bir süredir dil öğreniyor olduğunuza kimse inanmayacak.

Üstelik bu yalnızca başarılarınızın başlangıcı olacaktır. Easy Speaker ile dil öğrenmek neden bu kadar hızlıdır. Zira beyninizin verimini 5 kat artırıyor. Yabancı dil öğrenmek için çok geç kaldığınızı sanmayın. Her vakit dil öğrenebilirsiniz. 30 gün içerisinde bunu kendinize ispat edebilirsiniz. Hayatınızda yaşayacağınız farklıklar;

•  30 günlük öğrenim sonrasında yabancı bir dilde meselesiz ve rahat bir şekilde konuşabileceksiniz.

•  Yabancı web sitelerini okumakta hiçbir mesele yaşamayacaksınız.

•  Yakınlarınızın ve iş arkadaşlarınızın takdirini toplayacaksınız.

•  Bundan sonra her şeyi birkaç kat daha hızlı öğreneceksiniz.

Fenomenal Multipoliglotlar Yöntemiyle 1 ayda hızlı dil öğrenme metodunun sırları neler;

Bütün standart dil öğrenme metotları, bellek ve irtibat oluşturma becerilerinizin çok küçük bir bölümünü kullanırlar. Beynin sadece küçük bir bölümünü uyardıklarından öğrenme süreçlerine tesirli bir şekilde yardımcı olmazlar. Easy Speaker interaktif kartlar sisteminde kullanılan Fenomenal Multipoliglotlar Yöntemi değişik bir şekilde çalışır. Potansiyel olarak sahip olduğunuz fakat şuur altınızda uyandırılmayı bekleyen becerileri %100 oranında kullanmanızı sağlar.

EOC Enstitüsü tarafından yürütülen araştırmalara göre, Prof. Pettersson ve Giuseppe G. Mezzofanti'nin vasatinin üstündeki becerilerinin kaynağı, tam beyin senkronizasyonudur (İng. Whole Brain Synchronization). Bu süreçte beynin sağ ve sol lobları aynı anda aktive edilir. Yeni kelimeler öğrenirken Easy Speaker yolunun dayandığı otomatik, 30 günlük Fenomenal Multipoliglotlar Yöntemi, beyninizin sağ ve sol loblarını aynı anda aktive etmektedir. Beyniniz normalden 5 kat daha randımanlı çalışır. Bu da öğrenme imkânlarını, yeni kelimelerin öğrenilmesi becerini ve bunların Türkçe karşılıklarıyla bağlantılı hale getirilmesi yeteneğini artırmaktadır. Bu sayede, oluşturulan bağlantılar ağı daha kuvvetli olur ve hafızanın daha derin bölgelerine gönderilir. Beyniniz, yeni kelimeleri hemen hemen otomatik bir şekilde spontane hafızaya kaydeder.
Unutmayın, bu 30 günlük yol, sadece Easy Speaker isimli multimedya kartlarını içeren sistemde kullanılmaktadır. Bu yöntem, doğuştan gelen zihni becerilerinizi %100 oranında aktive etmenizi sağlamak suretiyle hafıza süreçlerini iyileştirmekle kalmaz, bu arada hızlandırır.

Fenomenal Multipoliglotlar Yöntemini baz alan Easy Speaker programının kullanıcılarının yöntemle alakalı görüşleri neler;

İşten çıkarıldıktan sonra yeni bir iş ararken bir hayli öneri aldım zira potansiyel patronlarımı mükemmel Norveççemle etkilemeyi muvaffak olmuştum. Hiçbiri 47 yaşında olan birinden böyle bir şey beklemiyordu. Bu başarımı Easy Speaker programında kullanılan Fenomenal Multipoliglotlar yöntemine borçluyum.

Bu metot kimlere yönelik olarak yapılıyor, herkese sıfırdan mı başlıyorsunuz, takriben 2 hafta sonra yabancı bir dilde konuşmaktan çekinmenize kapı aralayan o his ortadan kalkacak, kendinize güvenmeye başlayacak ve yeni kelimeleri daha rahat kullanabileceksiniz. Dilin temel kaidelerini biliyor musunuz. Telaffuzunuzu iyileştirecek Easy Speaker kartları kullanarak 2 gün içerisinde 270'ten fazla yeni kelime öğreneceksiniz. Düzeyiniz ne olursa olsun 9 gün içerisinde kelime dağarcığınız fark edilir bir şekilde genişleyecek ve zenginleşecek. Bir ay sonra İngilizce Almanca veya başka rastgele bir dili uzun süren bir kursa gitmiş gibi bileceksiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)